Aktualizovaný vzhled a funkce webových stránek

V těchto dnech dokončujeme aktualizaci našich webových stránek. Hlavní změna se týká vzhledu a některých nových funkcí, které tu v předchozích obdobích stále chyběli. Chtěli bychom vás, touto cestou milí návštěvníci našich webových stránek požádat o trpělivost, než vše úspěšně dokončíme a vyladíme. (Další z činností Milana.. ) Většina obsahu a funkcí je již na svém místě, nicméně je třeba vše doladit, učesat a vychytat poslední nefunkční drobnosti. Budeme rádi za zpětnou vazbu, která od vás přijde. Nebo případně, když objevíte nějakou funkci nebo tlačítko, které nefunguje úplně správně, nebo že vám na webu chybí nějaká konkrétní věc, tak nám to prostě a jednoduše napište. 🙂

Každopádně, již nyní se můžete těšit na „Blogu“, který bude sloužit jako informační kanál. Jeho propojení se sociálními sítěmi by mělo oslovit právě ty z vás, kteří doposud nemáte svoje sociální profily, a tak nebudete ochuzeni o aktuality, novinky a hlavně o fotky a videa.

Také je nově přidán „Bodyactive studio E-shop“, v kterém postupně budete nacházet nejenom vám již známe permanentky, členství, ale také řadu produktů, které jsou z našeho pohledu pro sport užitečné, potřebné a nebo jsou prostě fitness „funny“.

Těšit se můžete i na řadu opravdových novinek, které pro vás máme na druhou polovinu roku opět připravené. Nyní nic prozrazovat 🙂 pochopitelně nebudeme. Určitě vám dáme včas vědět.

S tím souvisí poslední informace, nebo spíš náš TIP. Pokud chcete být informováni ze svého fitness -Basf- o aktuálních novinkách a akcích, tak neváhejte si vyplnit na úvodní stránce jednoduchý kontaktní formulář. Informace vám nenuceně dorazí do E-mailu, kde si je v klidu přečtete, vyhodnotíte a potom třeba i smažete. Volba je pouze na vás. Rádi se o informace a novinky s vámi podělíme.

Děkujeme za váš čas a přejeme krásný den!

Blanka & Milan

-basf-

Bodyactive studio
S námi budete Fitness. Tvoříme cestu pro lepší zdraví.
Komentáře