E-book ZDARMA: 3 důvody proč dnes využívat EMS trénink

1 EMS trénink "START"
640 Kč
Platnost: 1 měsíc od data nákupu
Koupit trénink START
Úvodní EMS trénink START na 60 min. s úvodní vstupní konzultací.

Přínosy EMS tréninku

 • Zlepšení fyzické odolnosti, fyzické kondice a obecné vytrvalosti.
 • Odstranění bolesti zad již po prvním tréninku.
 • Zlepšení metabolismu, zlepšení krevního oběhu.
 • Snížení tělesného tuku - hubnutí, výrazné omezení nebo odstranění celulitidy.
 • Procvičení svalů bez přetěžování šlach a kloubů.

Sdílejte stránku se svými přáteli na Faceboku.

..další přínosy EMS tréninku

 • Dosažení rovnováhy svalů a jejich stabilizace.
 • Zlepšení flexibility – celkové pohyblivosti.
 • Odstranění svalové nerovnováhy - dysbalance a zlepšení držení těla.
 • Možnost pooperační rehabilitace a urychlení rekonvalescence (již ověřeno i našimi klienty!)
 • RELAXAČNÍ PROGRAM - "body Relax".

JE TO VÁŠ TRÉNINK ...

EFEKTIVITA - MOTIVACE - BEZPEČNOST

Dosáhněte svých individuálních tréninkových cílů rychle a s osobní podporou – metodami, které jdou přesně v duchu dnešní doby!

1. EFEKTIVITA

EMS trénink celého těla je vysoce efektivní a časově úsporná tréninková metoda určená k nárůstu svalové síly a hmoty při současném snížení množství tělesného tuku. Jedna tréninková jednotka trvá pouhých 20 minut a vždy je vedena kvalifikovaným trenérem, který sleduje průběh a efekt tréninku. K spolehlivému dosažení individuálních cílů stačí cvičit jednou týdně. Účinnost tréninku byla prokázána v řadě vědeckých studií. Trénink vždy probíhá v předem dohodnutém opakovaném termínu. Jednou týdně – po dobu 20 minut! To znamená, že EMS trénink mohou obě strany pravidelně plánovat a osobně monitorovat. To přináší týden co týden významný tréninkový stimul, díky němuž zaručeně dosáhnete svého cíle s maximální efektivitou!

2. MOTIVACE

Díky odbornému dohledu se z EMS stává rovněž „osobní trénink“, přičemž rozhodující roli v tom sehrává trenér. Jeho úkolem je nalézt rovnováhu mezi úrovní výkonnosti a stanovenými cíli klienta a zajistit jejich úspěšnou realizaci prostřednictvím individuální motivace. Jedním z hlavních úkolů trenéra je sledovat dodržování termínů. Díky tomuto závazku se z počáteční fitness motivace stane trvalá a komplexní změna chování, včetně aktivnějšího životního stylu.

3. BEZPEČNOST

Dobře prozkoumaná a již mnoho desetiletí etablovaná technologie ve spojení s odborně vzdělaným trenérem tvoří základ bezpečného používání. Speciálně vytvořené struktury tréninku zajišťují, že se naučíme zodpovědnému přístupu od samého počátku. Pokyny pro bezpečné používání byly vyvinuty zkoumáním praktických zkušeností a jejich spojením s vědeckým výzkumem. Tato pravidla v duchu „bezpečnost především“ jsou nyní zlatým standardem pro všechny profesionální poskytovatele EMS od miha-bodytec.

Stačí začít. Nečekat..

1. Maximum za vaše úsilí.

Není nic příjemnějšího, než když vynaložené úsilí a energie zanechá velmi pozitivní účinek a o to větší je to radost a nadšení, když ten účinek a výsledek je viditelný na vašem těle. Pokud není akce, tak nelze čekat reakci.

2. Optimální užitek a komfort.

Jakmile začnete, tak se váš trénink stane vaší součástí. Na samotný trénink není potřeba žádného vašeho sportovního oblečení. Vybaveni vhodným oblečením s antibakteriální vrstvou z mikrovláken, které je velmi příjemné na těle při nošení.

3. Rychlost má své opodstatnění.

Nejenom, že dosáhnete skvělých změn a výsledků, ve velmi krátké době, ale při tréninku nebudete ztrácet čas. Funkční tréninková vesta s příslušenstvím od Miha-bodytec, je navržena tak, že vám zajistí rychlý průběh tréninku a nebude se už nikdy zdržovat zbytečnostmi.

4. Záleží na tom, jakým způsobem!

Tam, kde opakovaně selhávají konvenční metody cvičení a nebo nejsou příznivé pro uživatele, tak tam EMS trénink funguje. Rychle se stahující svalová vlákna jsou obzvlášť efektivně ovládána elektrickými impulzy, což má za následek, že z tréninku odcházíte vždy 100% odtrénováni.

Případová studie

Fakta: 6-týdenní příprava s EMS tréninkem od Miha-bodytec.

 • Účinnost EMS tréninku je až 18 krát vyšší než standardní trénink v běžné posilovně.
 • EMC (Elektromagnetická kompatibilita) celého těla je až o 40% intenzivnější než běžné posilování se závažím.
 • 20 minut EMS 1 krát týdně je stejně účinný, jako 3 krát 90 min. nebo 5 krát 55 min. trénink s velkou zátěží v posilovně.
 • Maximální síla jedince se zvýšila již po 4 tréninkových jednotkách o 17%.
 • Obecně vnímaná výkonnost vzrostla u 84% účastníků.
 • 71 % účastníků zaregistrovalo výrazné zlepšení vytrvalosti.
 • Hodnoty svalů vzrostly po pouhých 12 tréninkových jednotkách až o 108%.
 • Max.výkon se zvýšil po pouhých 4 týdnech tréninku až o 30%.
 • Rychlost svalových kontrakcí se zvýšila v průměru o 22%.
 • Výbušná síla obtížně trénovatelného hlubokého svalstva trupu stoupla až o 74%.
 • 88% testovaných lidí si snížilo bolesti zad u více než 30% bolest zmizela !!
 • V průměru 85% testovaných lidí pocítili zlepšení jejich tvaru těla o 90% !!
Zdroj informací: Studie na Německé univerzitě v Bayreuthu. (Boeckh-Behrens et al 2002-2006) a německé sportovní univerzity v Kolíně nad Rýnem  (Kleinöder / Kreuzer / Speicher 2006-2008)  Více také na stránkách zde:  www.mihabodytec.com

EMS trénink a vaše spokojenost...

Napsali nám..

Z EMS tréninku jsem naprosto nadšená. Jako modelka si musím postavu udržovat, pracovat na sobě a vyselektovat cvičení, která jsou nejvíce efektivní a nezdržovat se jinými. EMS trénink se stal jednoznačně mým favoritem. Je časově zcela nenáročný, stačí docházet na cvičení 1x týdně na neuvěřitelných 20 min. a výsledky jsou opravdu brzy znát. Krásně zpevní svalstvo a opravdu sami na sobě po cvičení pocítíte, jak svaly dostaly zabrat. Naprosto úžasná věc. Profesionalita v Bodyactive studiu je nejlepší jakou jsem kdy zažila a to mám procestovaný celý svět. Bez cvičení u Blanky a Milana už vůbec nemůžu existovat. Všem vřele doporučuji." K.M. 😘💖
Klára MachařováFashionModelsCZ

Napsali nám..

V minulosti jsem před "EMS tréninkem" absolvovala cvičení v klasické posilovně - s průměrným výsledkem. Poprvé jsem o metodě EMS slyšela před dvěma lety od dcery. Rozhodnout se využívat tuto rychlou metodu mi pomohl její kladný názor a samozřejmě i krátký čas cvičení. Potřebovala jsem zpevnit svaly a snížit váhu. Se službou EMS trénink jsem nadmíru spokojená. Je pro mne přínosem rychlost tréninku, viditelné zpevnění svalů, celkově pevnější tělo i dobře vedený trénink. Díky EMS cvičení se má fyzická kondice zlepšila o proti předchozímu stavu a EMS cvičení doporučuji.
Ing. Jana Botíková

Napsali nám..

Mám zkušenosti s klasickým cvičením v posilovně a fitness pro udržování fyzické kondice, než jsem v loňském roce začala s EMS v "Bodyactive studiu". Doporučení jsem měla od několika klientek mé věkové kategorie a líbí se mi krátká doba cvičení. Jsem velice spokojená. Za půl roku splnil EMS trénink moje očekávání. Cítím se dobře, tělo je pevnější a snesu větší fyzickou zátěž. Rychlé zpevnění svalů za minimální čas. EMS je pro mě návyk, který pomáhá mému tělu. Líbí se mi, že jsou hodiny různorodé a procvičím maximum svalů. EMS rozhodně zlepšilo moji fyzičku, mám pevnější tělo, zejména břicho. Rozhodně metodu EMS doporučuji všem, kteří se chtějí pravidelně hýbat a vidět výsledek. Například pro mé kolegy v kanceláři je to ideální, protože mají sedavé zaměstnání.
Lada Mūllerová

Napsali nám..

EMS trénink byl pro mě objevením doposud nepoznaného a i přes drobnou počáteční nedůvěru, jsem se tímto programem nechal nadchnout. Jako aktivní koncertní umělec nemám dostatek příležitostí k pohybu, což se projevovalo především bolestí zad. Díky 20 minutovému tréninku každý týden veškeré projevy bolestí odezněly a díky systematickému protažení a posílení svalů se zlepšilo držení těla a tolik potřebné uvědomělé dýchání. Pro mě osobně je to ideální způsob, jak aktivně cvičit i při velké časové zaneprázdněnosti. Velmi oceňuji individuální přístup Blanky a Milana a mohu všem vřele doporučit.
Martin Hrochčeský cembalista a pianista

Napsali nám..

Různými druhy sportu jsem se zabývala od dětství, ale s přibývajícím věkem jsem hodně zpohodlněla. Až úporná bolest zad mě donutila hledat takovou formu cvičení, která by bolest eliminovala. V Králově Poli jsem prošla několik posiloven, ale jejich nabídka mě nezaujala. Teprve v BA studiu jsem se setkala se zájmem lektorů pomoci mi řešit můj problém. Hned po několika EMS lekcích bolest v zádech zmizela a tento způsob cvičení mě naprosto nadchl. Nyní cvičím už půl roku a jsem naprosto nadšená - zpevnilo se svalstvo, zvýšila se kondice, o bolesti zad už nelze mluvit - to vše díky perfektnímu odbornému vedení lektorů Blanky a Milana. Také doba cvičení - 20 minut - je naprosto dostačující a člověk odchází pěkně "zničen". EMS trénink mohu doporučit i lidem vyššího věku, kteří pro své zdraví a kondici chtějí něco udělat.
Olga ŠvajdováŠkolství

Napsali nám..

..začala jsem mít velké bolesti zad a pohybového aparátu. Pomalu jsem nebyla schopna v akutním stavu běžné chůze nebo pohybu. Kolega z práce mi v této fázi vyprávěl o nějakém EMS a já jen kroutila hlavou. Vidina, že se zbavím rychle bolesti zad, posílím snad i svaly a ještě vypracuji tělo za pouhých 20-minut, se zdála velmi lákavá i nepravděpodobná zároveň. Ale šla jsem do toho. Vše dopadlo nad moje očekávání. Popravdě, moc jsem tomu nevěřila. Výsledky byly okamžité a to především u bolesti zad, která v té době byla opravdu velká až nesnesitelná. Už po prvním cvičení se mi výrazně ulevilo. Mohla jsem se bez bolesti předklonit a sejít bez pomoci a bolestí schody. V cvičení EMS pokračuji i nadále a výrazně se mi rýsuje postava, což je znát nejen na velikosti oblečení, ale všímá si toho i okolí. Zbavila jsem se bolestí zad, hned po prvním tréninku a hlavně se cítím trénink od tréninku zpevněná a na mé postavě je to bylo vidět už po 5-týdnech, což za tak krátkou dobu je proti mým zkušenostem z dřívějška super výsledek! EMS mi šetří čas a dává obrovskou motivaci vydržet. Bezesporu je důležitý i profesionální trenér, což v tomto případě jsou Blanka a Milan, navíc motivují a vždy vás podpoří.
Andrea Vojtovátraining specialist for business processes

Napsali nám..

Poprvé jsem vyzkoušela tento způsob cvičení již v roce 2016 a jsem stále nadšená a spokojená. Díky pravidelným tréninkům na EMS bodytec si dokáži udržet štíhlou postavu a jsem v bezva kondici. Zpevněné tělo a skvělý pocit z cvičení, vždy stojí za to. Při mém každodenním pracovním vytížení je tento způsob cvičení zcela vyhovující. Pouhých 20 min. týdně je skvěle vynaložený čas s výsledky a jako žena oceňuji, že si nemusím nosit žádnou sportovní tašku a zůstávám pouze u své dámské kabelky. Trenéři ve studiu Bodyactive Fitness, se o mne vždy mile postarají.
MVDr. Blanka Novotná

Napsali nám..

Moje práce je časově náročná a na cvičení nebyl prostor. Postupem doby jsem se dopracovala k bolestem zad a krční páteře a také jsem utrpěla úraz ramene. Lékaři doporučovali jediné – operaci. Vyhledala jsem EMS cvičení a začala jsem 1x týdně pravidelně cvičit. Během prvních týdnů odezněla bolest zad a to naprosto definitivně. Poté kontrola u lékařů s ramenem, a ti nemohli uvěřit tomu, že jsem bez operace dokázala rozhýbat rameno po úrazu natolik, že má skoro stejný rozsah pohybu jako to zdravé. Takže opravdu mohu EMS trénink jen a jen doporučit. Díky EMS cvičení jsem si rozhodně zlepšila i kondici, ale hlavní pro mě je to, že bolesti zad a krku jsou pryč a moje rameno zase funguje.
JUDr. Petra PolišenskáPrávní obor

Napsali nám..

Již řadu let podnikám ve financích a na pravidelný sport a udržování kondice mi kvůli tomu nezbývá dost času. Cvičení na zařízení BODYTEC to celé změnilo. Poctivý trénink mi zabere sotva půlhodinku a přitom z něj ještě několik dní cítím celé tělo tak, jako v době, kdy jsem si mohl s klidem dovolit mnohahodinové horské vyjížďky na kole nebo se celé odpoledne prohánět za florbalovým balonkem na turnaji. Je skvělé, že mohu během krátké chvíle zažít velmi intenzivní trénink, který mi vystačí na celý týden.
Ing. Tomáš PolachFinanční a realitní obor

Napsali nám..

Z této moderní metody cvičení jsem zcela nadšený. Velmi hodně času trávím pracovně na cestách a v životě jsem již vyzkoušel mnoho způsobů cvičení. Trénink s Bodytec EMS metodou je velmi efektivní a hlavně časově nenáročný. Mám rád věci, které jsou kvalitní a skutečně fungují a toto je jedna z nich. Jednoznačně doporučuji všem.
Josef KordaFull Service Area Manager

Napsali nám..

Ačkoli jsem poměrně pravidelně a často cvičila, již delší dobu jsem měla pocit, že mé tělo stagnuje. Proto jsem začala hledat nové impulsy. O EMS tréninku jsem měla určité povědomí, stačilo jen vyhledat si to správné studio, čímž pro mě bylo Bodyactive studio. Jsem velmi ráda, že na tréninky docházím právě sem. Právě jsem dokončila 12-ti týdenní tréninkový program a pokračuji dále. Pravidelný trénink jedenkrát týdně po dobu dvaceti minut mi plně vyhovuje. V kombinaci s dalšími aerobními aktivitami, které ve studiu využívám, se mi podařilo zvýšit fyzickou výkonnost a znovu nastartovat proces rýsování svalů.
Jana MaláškováEkonomika a účetnictví

Napsali nám..

Jsem skutečně nadšená a 100% spokojená. Již po několika lekcích EMS mám viditelné výsledky, které vnímám nejen já, ale i mé okolí - to je mi obrovskou odměnou a pohonem pokračovat dál. Cítím se skvěle a nemůžu se dočkat dalších lekcí. Ať už se jedná o EMS trénink, který mě nadchl po pár trénincích je vidět velký posun. Doporučuji všem, kteří chtějí udělat to nejlepší pro svou postavu a hlavně i pro své zdraví. Výsledek je zaručen! Mnohokrát děkuji Blance a celému týmu Bodyactive studia :)
Markéta OndráčkováPéče o tělo

Napsali nám..

Na začátku byla zvědavost. 20 minut cvičení s trenérem a pocítím změnu? Myslím, že v každém z nás tato myšlenka evokuje lehké pochybnosti. Rozhodla jsem se tedy EMS vyzkoušet v domnění, že se utvrdím v tom, že to zkrátka možné není a budu mít klid. Již po první lekci jsem ale zjistila, že opak je rozhodně pravdou! Účinnost tohoto tréninku mě rozhodně překvapila a příjemně překvapila. Nejenom že po každém EMS tréninku procvičím a cítím všechny svaly v těle, ale hlavně s každou lekcí cítím zlepšení a to i v dalších sportovních aktivitách, což je naprosto skvělý pocit! Jde to tak rychle! Z vlastní zkušenosti tedy můžu potvrdit, že o EMS nejde mluvit, EMS se musí vyzkoušet! Tuto metodu v BAS mohu všem opravdu doporučit! Je to pecka!
Mária RičányIT Project Management

Napsali nám..

Mám práci, při které je vcelku potřeba mít dobrou fyzickou kondici. Je to již pár let, co se mi stalo, že jsem měla zablokovanou krční páteř. Zařekla jsem se, že už nikdy v životě něco takového nechci zažít. Tak tedy rehabilitace a posilování svalového korzetu. Kromě jiných sportů, které rekreačně dělám, jsem začala cvičit Tai-chi. Od konce roku 2014 mě přivedla má drahá sestra na cvičení EMS. Rozhodně cítím, že se mi daří jednotlivé cviky v Tai-chi prohloubit a zlepšit těžiště a díky tomu jsem mohla i zpomalit přechody, zkvalitnit dýchání a sladit pohyby. Je to úžasný pocit. Staré cvičení s novodobým jdou rozhodně ruku v ruce. Zároveň jako lékařka rozhodně doporučuji.
MUDr. Marcela Linhartová, Ph.D.Chirurgie FN Brno

Napsali nám..

Cvičení EMS Miha Bodytec jsem si vybral sám bez nějakého prvotního doporučení či referencí. Zaujal mne poměr časové náročnosti vs. intenzita cvičení. Ačkoli jsem šel na první lekci lehce skeptický, tak jsem brzy poznal, že to skutečně funguje. Druhý den po cvičení se ozývaly i ty svaly, o kterých jsem nevěděl, že je mám. Vzhledem k tomu, že mi moje práce neumožňuje mít předem jasno, který den a hodinu v týdnu budu mít vždy volno, tak mi maximálně vyhovuje časová flexibilita. 20 minut 1x týdně najde skutečně každý. Cvičením udržuji fyzickou kondici a je to pro mne rehabilitace po zlomenině lokte. Shrnutí – cvičení můžu doporučit skutečně každému.
Oldřich BartušekFinanční obor

Napsali nám..

V minulosti jsem absolvovala Spinning - velmi dobrý z mého pohledu, záleží však na cvičiteli. Nyní v Bodyactive studiu mě Spinning i walking udržují v aerobní kondici, plus jízda na kole venku, běžky, atd. K využívání rychlé metody EMS trénink mě nalákal plakát na recepci - možnost zbavit se dlouhodobých obtíží bolesti zad a mrtvění nohou. S EMS tréninkem jsem velice spokojená, další zvýšení kondice, posílení svalů, páteře,...zlepšení zdravotního stavu. Moc děkuji :-). Vřele všem doporučuji - zlepšení kondice, zlepšení zdravotního stavu, spokojenost.
Michaela SkořepováŠkolství

Napsali nám..

Jakožto od přírody lenivého člověka mě cvičení ve fitku nikdy moc nebavilo, vždycky jsem si rychle našla důvody, proč to nemá smysl: zabírá moc času, výsledky přicházejí hrozně pomalu atd... EMS Bodytec jsem zkusila spíš ze zvědavosti, přeci jen člověk při cvičení běžně není připojený k drátkům, takže mě zajímalo, co to se mnou udělá. Překvapivě rychle se dostavily výsledky nejen ve formě zpevněných svalů (u některých jsem do té doby ani netušila. že je někdy najdu). Největší přínos vidím v tom, že se mi zlepšila kondička a celkově se cítím mnohem lépe. Doporučuji.
Štěpánka PivovarníkováIT obor

Napsali nám..

V minulosti před "EMS tréninkem" jsem absolvoval běžné cvičení ve fitness centru a stále aktivně volno časově provozuji cyklistiku. Při individuálním tréninku jsem dostal doporučení své trenérky Blanky, že EMS je vhodná metoda pro celkové zpevnění veškerého svalstva. EMS trénink je pro mě skvělý zejména díky své časové nenáročnosti. Jen 20 minut týdně a přitom mám za sebou velmi intenzivní trénink. Na EMS tréninku je pro mě "NEJ", každý impuls. :-) Nemám k tréninku žádné výhrady, ano, EMS doporučuji. Zejména z důvodu, že v tréninku vidím velký přínos pro své tělo. Skvělé cvičení.
Miroslav SvěrákFinanční obor

Napsali nám..

Před "EMS tréninkem" jsem chodila do posilovny, která byla časově a psychicky náročná a přínos moc velký nebyl. Důvodem proč jsem začala využívat metodu EMS byl můj zdravotní stav a časová nenáročnost tréninků. Určitě mi pomohl od bolesti zad a zpevnit pánevní dno. S EMS tréninky jsem spokojená a svůj účel to splňuje. Nejlepší na EMS je časová nenáročnost a rychlé zpevnění svalstva. Doporučuji to pro ženy, které jsou po několika gynekologických operacích, protože EMS rychle zpevní pánevní dno. Cvičení mi zcela vyhovuje a doporučila bych EMS trénink všem lidem, kteří se chtějí cítit lépe a efektivně posilnit tělo.
Zuzana BaranovičováZdravotnický obor

Ceník EMS tréninků

Nabízíme jednotlivé nebo zvýhodněné možnosti EMS tréninků v balíčcích. První (tj. EMS trénink "START") za cenu 640 Kč a trvá přibližně 45 až 60 minut. Skládá se z počáteční konzultace, kdy trenér bude diskutovat o vašem životním stylu, vašich cílech, případných potenciálních zraněních a zdravotním stavu. Poté následuje 20-ti minutový EMS trénink "START" pod vedením trenéra.

5 týdenní EMS trénink
Původně: 3.200 Kč
550 Kč / trénink
Platnost balíčku je 3 měsíce od data nákupu
Cena: 2.750 Kč
Koupit
Pokračování po tréninku START
12 týdenní EMS trénink
Původně: 7.680 Kč
495 Kč / trénink
Platnost balíčku je 6 měsíců od data nákupu
Cena: 5.940 Kč
Koupit
Standardní pravidelnost
22 týdenní EMS trénink
Původně: 14.080 Kč
440 Kč / trénink
Platnost balíčku je 9 měsíců od data nákupu.
Cena: 9.680 Kč
Koupit
Pravidelný trénink pro kondici
51 týdenní EMS trénink
Původně: 32.640 Kč
390 Kč / trénink
Platnost balíčku je 12 měsíců od data nákupu.
Cena: 19.890 Kč
Koupit
Celoroční tréninková spolupráce

Vezměte prosím na vědomí, že zakoupené balíčky EMS tréninků mají expirační dobu. Jednorázový trénink EMS "START" má platnost 1 měsíc od data zakoupení. Další balíčky 5, 12, 22 a 51 týdnů vyprší za 3, 6, 9 nebo 12 měsíců od data zakoupení. Možnost zakoupení EMS tréninků online zde, nebo osobně na recepci fitness studia. Možnost platby kartou nebo hotově. Děkujeme.

Bezpečné platby On-line - Rychle a snadno