Stačí vám pouze 20 minut času 1x týdně a posílíte až 95% svalů. Získáte výsledky. 

Týden má 10080 minut!

Jak je využíváte? Víte, že pokud z nich využijete pouze 20 minut na EMS trénink, tak dosáhnete skvělých výsledků? Váš čas: 20 minut 1x týdně

Benefity EMS cvičení

 • Zlepšení fyzické a psychické odolnosti.
 • Okamžité odstranění stresového pocitu.
 • Okamžité odstranění bolesti zad a šíje ihned po prvním cvičení.
 • Posílení a účinné aktivování svaloviny.
 • Výrazné zlepšení tělesné kondice a obecné aerobní vytrvalosti.
 • Zlepšení metabolismu tuků (spalování).
 • Zlepšení krevního oběhu a prokrvení.
 • Snížení tělesného tuku - hubnutí.
 • Výrazné omezení nebo odstranění celulitidy (pomerančové kůže)
 • Procvičení až 95% svalů na těle bez zbytečného přetěžování úponů, šlach a kloubů.

další benefity..

 • Dosažení rovnováhy svalů a jejich stabilizace.
 • Zlepšení flexibility – celkové pohyblivosti.
 • Odstranění svalové nerovnováhy - dysbalance a zlepšení držení těla.
 • Možnost pooperační rehabilitace a urychlení rekonvalescence (již ověřeno i našimi klienty!)
 • RELAXAČNÍ PROGRAM - "body Relax".
 • Zlepšení celkového zdraví, tělesné vitality a chutě k pohybu.  

Jde o velmi efektivní cvičení, proto

20 minut stačí.

EFEKTIVITA - MOTIVACE - BEZPEČNOST

Dosáhněte svých individuálních tréninkových cílů rychle a s osobní podporou – metodami, které jdou přesně v duchu dnešní doby!

1. EFEKTIVITA

EMS trénink celého těla je vysoce efektivní a časově úsporná tréninková metoda určená k nárůstu síly svalů a svalové hmoty při současném hubnutí, tzn., snížení množství tělesného tuku.
Jeden trénink trvá pouhých 20 minut a vždy je veden kvalifikovaným trenérem, který sleduje průběh a efektivitu tréninku. K spolehlivému dosažení individuálních cílů stačí cvičit jednou týdně. Účinnost tréninku byla prokázána v řadě vědeckých studií. Trénink vždy probíhá v předem dohodnutém opakovaném termínu. Jednou týdně – po dobu 20 minut! To znamená, že EMS trénink mohou obě strany pravidelně plánovat a osobně monitorovat. To přináší týden co týden významný tréninkový stimul, díky němuž zaručeně dosáhnete svého cíle s maximální efektivitou!

2. MOTIVACE

Díky odbornému dohledu se z EMS stává rovněž „osobní trénink“, přičemž rozhodující roli v tom sehrává trenér. Jeho úkolem je nalézt rovnováhu mezi úrovní výkonnosti a stanovenými cíli klienta a zajistit jejich úspěšnou realizaci prostřednictvím individuální motivace. Jedním z hlavních úkolů trenéra je sledovat dodržování termínů. Díky tomuto závazku se z počáteční fitness motivace stane trvalá a komplexní změna chování, včetně aktivnějšího životního stylu.

3. BEZPEČNOST

Dobře prozkoumaná a již mnoho desetiletí etablovaná technologie ve spojení s odborně vzdělaným trenérem tvoří základ bezpečného používání. Speciálně vytvořené struktury tréninku zajišťují, že se naučíme zodpovědnému přístupu od samého počátku. Pokyny pro bezpečné používání byly vyvinuty zkoumáním praktických zkušeností a jejich spojením s vědeckým výzkumem. Tato pravidla v duchu „bezpečnost především“ jsou nyní zlatým standardem pro všechny profesionální poskytovatele EMS od miha-bodytec.

Začněte a

konečně si užijete výsledky svého snažení.

Sdílejte stránku se svými přáteli na Faceboku.

1. Maximum za vaše úsilí.

Není nic příjemnějšího, než když vynaložené úsilí a energie zanechá velmi pozitivní účinek a o to větší je to radost a nadšení, když ten účinek a výsledek je viditelný na vašem těle. Pokud není akce, tak nelze čekat reakci.

2. Optimální užitek a komfort.

Jakmile začnete, tak se váš trénink stane vaší součástí. Na samotný trénink není potřeba žádného vašeho sportovního oblečení. Vybaveni vhodným oblečením s antibakteriální vrstvou z mikrovláken, které je velmi příjemné na těle při nošení.

3. Rychlost má své opodstatnění.

Nejenom, že dosáhnete skvělých změn a výsledků, ve velmi krátké době, ale při tréninku nebudete ztrácet čas. Funkční tréninková vesta s příslušenstvím od Miha-bodytec, je navržena tak, že vám zajistí rychlý průběh tréninku a nebude se už nikdy zdržovat zbytečnostmi.

4. Záleží na tom, jakým způsobem!

Tam, kde opakovaně selhávají konvenční metody cvičení a nebo nejsou příznivé pro uživatele, tak tam EMS trénink funguje. Rychle se stahující svalová vlákna jsou obzvlášť efektivně ovládána elektrickými impulzy, což má za následek, že z tréninku odcházíte vždy 100% odtrénováni.

Případová studie

Fakta: 6-týdenní příprava s EMS tréninkem od Miha-bodytec.

 • Účinnost EMS tréninku je až 18 krát vyšší než standardní trénink v běžné posilovně.
 • EMC (Elektromagnetická kompatibilita) celého těla je až o 40% intenzivnější než běžné posilování se závažím.
 • 20 minut EMS 1 krát týdně je stejně účinný, jako 3 krát 90 min. nebo 5 krát 55 min. trénink s velkou zátěží v posilovně.
 • Maximální síla jedince se zvýšila již po 4 tréninkových jednotkách o 17%.
 • Obecně vnímaná výkonnost vzrostla u 84% účastníků.
 • 71 % účastníků zaregistrovalo výrazné zlepšení vytrvalosti.
 • Hodnoty svalů vzrostly po pouhých 12 tréninkových jednotkách až o 108%.
 • Max.výkon se zvýšil po pouhých 4 týdnech tréninku až o 30%.
 • Rychlost svalových kontrakcí se zvýšila v průměru o 22%.
 • Výbušná síla obtížně trénovatelného hlubokého svalstva trupu stoupla až o 74%.
 • 88% testovaných lidí si snížilo bolesti zad u více než 30% bolest zmizela.
 • V průměru 85% testovaných lidí pocítili zlepšení jejich tvaru těla o 90%.
Zdroj informací: Studie na Německé univerzitě v Bayreuthu. (Boeckh-Behrens et al 2002-2006) a německé sportovní univerzity v Kolíně nad Rýnem  (Kleinöder / Kreuzer / Speicher 2006-2008)  Více také na stránkách zde:  www.mihabodytec.com

EMS cvičení. Zkušenosti a spokojenost

přímo od vás. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Napsali nám..

Poprvé jsem se o EMS dozvěděl od mé ženy. K prvnímu vyzkoušení EMS tréninku, mě namotivovaly pozitivní výsledky mé ženy. V minulosti jsem žádné jiné ani podobné cvičení neabsolvoval, ale už po prvním balíčku EMS tréninků výrazně pociťuji zpevnění svalů a zlepšení koordinace celého těla! S EMS tréninky jsem nad očekávání spokojený, přestaly u mě dlouhodobé bolesti pohybového aparátu. Vyhovuje mi cvičení jednou týdně a pouze 20 min. Po cvičení vždy cítím, že mám svaly opravdu procvičené a posílené do hloubky. Mám pevnější a rychlejší tělo. Určitě EMS trénink v Bodyactive studiu u Blanky doporučuji.
Tibor VeselýOSVČ

Napsali nám..

V minulosti jsem absolvovala Spinning - velmi dobrý z mého pohledu, záleží však na cvičiteli. Nyní v Bodyactive studiu mě Spinning i walking udržují v aerobní kondici, plus jízda na kole venku, běžky, atd. K využívání rychlé metody EMS trénink mě nalákal plakát na recepci - možnost zbavit se dlouhodobých obtíží bolesti zad a mrtvění nohou. S EMS tréninkem jsem velice spokojená, další zvýšení kondice, posílení svalů, páteře,...zlepšení zdravotního stavu. Moc děkuji :-). Vřele všem doporučuji - zlepšení kondice, zlepšení zdravotního stavu, spokojenost.
Michaela SkořepováŠkolství

Napsali nám..

Ačkoli jsem poměrně pravidelně a často cvičila, již delší dobu jsem měla pocit, že mé tělo stagnuje. Proto jsem začala hledat nové impulsy. O EMS tréninku jsem měla určité povědomí, stačilo jen vyhledat si to správné studio, čímž pro mě bylo Bodyactive studio. Jsem velmi ráda, že na tréninky docházím právě sem. Právě jsem dokončila 12-ti týdenní tréninkový program a pokračuji dále. Pravidelný trénink jedenkrát týdně po dobu dvaceti minut mi plně vyhovuje. V kombinaci s dalšími aerobními aktivitami, které ve studiu využívám, se mi podařilo zvýšit fyzickou výkonnost a znovu nastartovat proces rýsování svalů.
Jana MaláškováEkonomika a účetnictví

Napsali nám..

Před EMS tréninkem jsem absolvovala klasické posilování. O metodě EMS cvičení jsem slyšela poprvé v Bodyactive studiu fitness. Moje rozhodnutí začít s EMS cvičením bylo na základě vážných problémů a velkých bolestí zad. Nejvíce mě motivovalo zbavit se bolestí a zpevnit svaly. Spokojená jsem velmi hlavně s trenérkou, která mě vede a vše vysvětlí. Nejvíc mě baví to, že už po 2 cvičení nemám bolesti zad a cítím se velmi dobře. Skvělé je, že stačí cvičit pouze jednou týdně. Zatím chodím krátce, ale cítím se i přes to zatím velmi dobře a cítím úlevu od bolestí a dobrý pocit sama ze sebe. Určitě EMS cvičení v Bodyactive studiu doporučuji, jelikož zpevnění svalstva pomáhá i při různých zdravotních potížích.
Dagmar CalcagnovaBarmanka - servírka

Napsali nám..

Cvičení EMS Miha Bodytec jsem si vybral sám bez nějakého prvotního doporučení či referencí. Zaujal mne poměr časové náročnosti vs. intenzita cvičení. Ačkoli jsem šel na první lekci lehce skeptický, tak jsem brzy poznal, že to skutečně funguje. Druhý den po cvičení se ozývaly i ty svaly, o kterých jsem nevěděl, že je mám. Vzhledem k tomu, že mi moje práce neumožňuje mít předem jasno, který den a hodinu v týdnu budu mít vždy volno, tak mi maximálně vyhovuje časová flexibilita. 20 minut 1x týdně najde skutečně každý. Cvičením udržuji fyzickou kondici a je to pro mne rehabilitace po zlomenině lokte. Shrnutí – cvičení můžu doporučit skutečně každému.
Oldřich BartušekFinanční obor

Napsali nám..

Mám práci, při které je vcelku potřeba mít dobrou fyzickou kondici. Je to již pár let, co se mi stalo, že jsem měla zablokovanou krční páteř. Zařekla jsem se, že už nikdy v životě něco takového nechci zažít. Tak tedy rehabilitace a posilování svalového korzetu. Kromě jiných sportů, které rekreačně dělám, jsem začala cvičit Tai-chi. Od konce roku 2014 mě přivedla má drahá sestra na cvičení EMS. Rozhodně cítím, že se mi daří jednotlivé cviky v Tai-chi prohloubit a zlepšit těžiště a díky tomu jsem mohla i zpomalit přechody, zkvalitnit dýchání a sladit pohyby. Je to úžasný pocit. Staré cvičení s novodobým jdou rozhodně ruku v ruce. Zároveň jako lékařka rozhodně doporučuji.
MUDr. Marcela Linhartová, Ph.D.Chirurgie FN Brno

Napsali nám..

Již řadu let podnikám ve financích a na pravidelný sport a udržování kondice mi kvůli tomu nezbývá dost času. Cvičení na zařízení BODYTEC to celé změnilo. Poctivý trénink mi zabere sotva půlhodinku a přitom z něj ještě několik dní cítím celé tělo tak, jako v době, kdy jsem si mohl s klidem dovolit mnohahodinové horské vyjížďky na kole nebo se celé odpoledne prohánět za florbalovým balonkem na turnaji. Je skvělé, že mohu během krátké chvíle zažít velmi intenzivní trénink, který mi vystačí na celý týden.
Ing. Tomáš PolachFinanční a realitní obor

Napsali nám..

Jsem skutečně nadšená a 100% spokojená. Již po několika lekcích EMS mám viditelné výsledky, které vnímám nejen já, ale i mé okolí - to je mi obrovskou odměnou a pohonem pokračovat dál. Cítím se skvěle a nemůžu se dočkat dalších lekcí. Ať už se jedná o EMS trénink, který mě nadchl po pár trénincích je vidět velký posun. Doporučuji všem, kteří chtějí udělat to nejlepší pro svou postavu a hlavně i pro své zdraví. Výsledek je zaručen! Mnohokrát děkuji Blance a celému týmu Bodyactive studia 🙂
Markéta OndráčkováPéče o tělo

Napsali nám..

V roce 2017 z portálu Benfit plus jsem se dozvěděl o EMS cvičení v Bodyactive studiu poprvé. Chtěl jsem vyzkoušet něco nového. Motivovala mě avizovaná efektivnost cvičení. Absolvoval jsem první tréninky a následně svůj kruhový trénink / crossfit, jednoznačně s přínosem zlepšení fyzické kondice. Na EMS cvičení mě baví efektivnost cvičení, maximální aktivace svalstva a variabilita tréninků. S EMS tréninky v Bodyactive studiu jsem maximálně spokojen, protože každý trénink je výzva a je pokaždé jiný. Jednoznačně jsem efektivněji posílil core (hluboké) svalstvo. Tréninky EMS v Bodyactive studiu určitě doporučuji pro jeho efektivitu, účinnost a časovou nenáročnost.
Jiří Šeflkvality inženýr

Napsali nám..

O EMS cvičení jsem se dozvěděla od dvou svých kamarádů, kteří už na EMS cvičení chodí delší dobu. Našla jsem si základní informace o EMS, právě po velmi kladném hodnocení mými kamarády, kteří již cvičili. Zaujalo mě, že by mi cvičení mohlo pomoci s bolestí zad. Minimální časová "ztráta" v hektické době a individuální trénink byly dalším bonusem při rozhodování. Pak už šlo jen o to kdy a kam 🙂 Největší motivace k cvičení byla možnost, že se zbavím bolesti zad, která mě trápí už mnoho let. V minulosti jsem před EMS absolvovala speciální posilovnu se zaměřením na odstranění bolesti zad. Výsledky byly, ale chybělo nadšení. Vše se spravovalo velmi pomalu. Na EMS se cítím celkově lépe. Rychlé výsledky jsou velmi motivující a bederní páteř nebolí! EMS trénink předčil mé očekávání, a to i přesto, že posilovna není můj šálek čaje. Tento typ cvičení je rychlý, poměrně náročný a efektivní. Díky výsledkům nemusím sama sebe přesvědčovat, abych šla cvičit; 20 minut 1x týdně není problém! Zjišťuju, že se dá žít bez bolesti zad, že můžu mít ze svého těla dobrý pocit a že zvládnu více pohybu a zátěže než dřív. Doporučila bych a doporučuji, zejm. ze zdravotních důvodů. Celkové posílení těla, pocit, že pro své tělo dělám to nejlepší a že ho "rovnám"!
Vanda VaiglováInstruktor střelby

Napsali nám..

"Pracovní vytížení mi kromě občasného běhu a tenisu nedovolilo pořádnému sportovnímu vyžití. Proto jsem byl více než nadšený, když jsem se dozvěděl o časově nenáročném EMS tréninku. Najít si 20 minut týdně není žádný problém, pokaždé odcházím v naprosto skvělé náladě a zároveň cítím, že svaly dostaly pořádně "zabrat" 🙂 EMS trénink určitě stojí za vyzkoušení a je dost pravděpodobně, že si jej, stejně jako já, zamilujete!"
Jaroslav ŠafářProject Manager

Napsali nám..

Kamarádka podobné cvičení vyzkoušela v Olomouci. Důvodů proč jsem začala s EMS bylo více. Jednak, krátká časová dotace cvičení a především bolesti zad ze sedavého způsobu zaměstnání a nedostatek času, kdy jsem se během tří let propracovala snad až k fyzické nemohoucnosti :-). Před EMS tréninky jsem absolvovala různé vibrační plošiny, posilovny, ale bez pravidelnosti, takže bez efektu. Největší přínosy EMS cvičení? Určitě zpevnění svalů, a přestala mě bolet záda. EMS na mne působí jako elektroléčba. EMS předčil moje očekávání. Je super, že na mne dohlíží odborníci. Asi největším překvapením pro mne bylo, když jsem asi po dvou letech navštívila plavecký bazén (Lužánky), uplavala 2 km a byla ještě schopná odejít po svých domů 🙂 :-), dříve to byl pouze 1 km + ibalgin 🙂 🙂 Pro mne asi jako nejdůležitější se jeví odstraněná bolest zad a nabrala jsem fyzickou sílu. Protože mám cvičení vyzkoušeno a vím, že je účinné, a vidím jak se např. kolegové a kamarádi trápí s bolestí zad, tak jim i všem ostatním velmi doporučuji. 🙂
Romana Tardonová

Napsali nám..

EMS trénink jsem již absolvovala před dvěma lety v jiném studiu. Přibližně před dvěma lety jsem o EMS cvičení slyšela od známe. Pak jsem si dohledala informace na internetu.Chodila jsem cvičit půl roku. Bylo to velice nudné, dělala jsem pořád stejné cviky a výsledek nesplnil moje očekávání. Nyní využívám EMS tréninky v Bodyactive studiu a je to super, za dvacet minut procvičím celé tělo a manžel říkal, že už je to vidět 🙂 Konečně jsem začala fakt cvičit!!! Neodkládám to, ale dělám to! Nejvíce mě motivovalo snížit váhu a zpevnit svaly. Zbavit se tuku na břiše a bocích!!! Líbí se mi maximální efektivita tréninku a časová nenáročnost. Jsem velice spokojená. Cvičení je teda makačka, ale trenéři se mi vždy věnují a podporují mne.
Gabriela OndráčkováChief Accountant Manager

Napsali nám..

V minulosti jsem před "EMS tréninkem" absolvovala cvičení v klasické posilovně - s průměrným výsledkem. Poprvé jsem o metodě EMS slyšela před dvěma lety od dcery. Rozhodnout se využívat tuto rychlou metodu mi pomohl její kladný názor a samozřejmě i krátký čas cvičení. Potřebovala jsem zpevnit svaly a snížit váhu. Se službou EMS trénink jsem nadmíru spokojená. Je pro mne přínosem rychlost tréninku, viditelné zpevnění svalů, celkově pevnější tělo i dobře vedený trénink. Díky EMS cvičení se má fyzická kondice zlepšila o proti předchozímu stavu a EMS cvičení doporučuji.
Ing. Jana Botíková

Napsali nám..

EMS cvičení mi řeší zpevnění těla. Po úrazu nohy úžasná rehabilitace a rychlejší návrat k normálu! U žádného cvičení jsem nepocítila takový výsledek. Přestala mě bolet krční páteř, bohužel práce u počítače a želví krk, zde umí hodně EMS pravidelný trénink pomoct a jako bonus snížení váhy! Lepší stabilita a ohebnost těla. Cvičení EMS má jednoznačný přínos pro tělo i po zdravotní stránce a lepší fyzičku. Maximální spokojenost i s přístupem trenérky a těším se až opět půjdu cvičit a na ten po tréninkový úžasný pocit. Určitě všem doporučuji.
Hana Kočíspecialista celních služeb

Napsali nám..

Mám zkušenosti s klasickým cvičením v posilovně a fitness pro udržování fyzické kondice, než jsem v loňském roce začala s EMS v "Bodyactive studiu". Doporučení jsem měla od několika klientek mé věkové kategorie a líbí se mi krátká doba cvičení. Jsem velice spokojená. Za půl roku splnil EMS trénink moje očekávání. Cítím se dobře, tělo je pevnější a snesu větší fyzickou zátěž. Rychlé zpevnění svalů za minimální čas. EMS je pro mě návyk, který pomáhá mému tělu. Líbí se mi, že jsou hodiny různorodé a procvičím maximum svalů. EMS rozhodně zlepšilo moji fyzičku, mám pevnější tělo, zejména břicho. Rozhodně metodu EMS doporučuji všem, kteří se chtějí pravidelně hýbat a vidět výsledek. Například pro mé kolegy v kanceláři je to ideální, protože mají sedavé zaměstnání.
Lada Mūllerová

Napsali nám..

EMS trénink byl pro mě objevením doposud nepoznaného a i přes drobnou počáteční nedůvěru, jsem se tímto programem nechal nadchnout. Jako aktivní koncertní umělec nemám dostatek příležitostí k pohybu, což se projevovalo především bolestí zad. Díky 20 minutovému tréninku každý týden veškeré projevy bolestí odezněly a díky systematickému protažení a posílení svalů se zlepšilo držení těla a tolik potřebné uvědomělé dýchání. Pro mě osobně je to ideální způsob, jak aktivně cvičit i při velké časové zaneprázdněnosti. Velmi oceňuji individuální přístup Blanky a Milana a mohu všem vřele doporučit.
Martin Hrochčeský cembalista a pianista

Napsali nám..

Různými druhy sportu jsem se zabývala od dětství, ale s přibývajícím věkem jsem hodně zpohodlněla. Až úporná bolest zad mě donutila hledat takovou formu cvičení, která by bolest eliminovala. V Králově Poli jsem prošla několik posiloven, ale jejich nabídka mě nezaujala. Teprve v BA studiu jsem se setkala se zájmem lektorů pomoci mi řešit můj problém. Hned po několika EMS lekcích bolest v zádech zmizela a tento způsob cvičení mě naprosto nadchl. Nyní cvičím už půl roku a jsem naprosto nadšená - zpevnilo se svalstvo, zvýšila se kondice, o bolesti zad už nelze mluvit - to vše díky perfektnímu odbornému vedení lektorů Blanky a Milana. Také doba cvičení - 20 minut - je naprosto dostačující a člověk odchází pěkně "zničen". EMS trénink mohu doporučit i lidem vyššího věku, kteří pro své zdraví a kondici chtějí něco udělat.
Olga ŠvajdováŠkolství

Napsali nám..

..začala jsem mít velké bolesti zad a pohybového aparátu. Pomalu jsem nebyla schopna v akutním stavu běžné chůze nebo pohybu. Kolega z práce mi v této fázi vyprávěl o nějakém EMS a já jen kroutila hlavou. Vidina, že se zbavím rychle bolesti zad, posílím snad i svaly a ještě vypracuji tělo za pouhých 20-minut, se zdála velmi lákavá i nepravděpodobná zároveň. Ale šla jsem do toho. Vše dopadlo nad moje očekávání. Popravdě, moc jsem tomu nevěřila. Výsledky byly okamžité a to především u bolesti zad, která v té době byla opravdu velká až nesnesitelná. Už po prvním cvičení se mi výrazně ulevilo. Mohla jsem se bez bolesti předklonit a sejít bez pomoci a bolestí schody. V cvičení EMS pokračuji i nadále a výrazně se mi rýsuje postava, což je znát nejen na velikosti oblečení, ale všímá si toho i okolí. Zbavila jsem se bolestí zad, hned po prvním tréninku a hlavně se cítím trénink od tréninku zpevněná a na mé postavě je to bylo vidět už po 5-týdnech, což za tak krátkou dobu je proti mým zkušenostem z dřívějška super výsledek! EMS mi šetří čas a dává obrovskou motivaci vydržet. Bezesporu je důležitý i profesionální trenér, což v tomto případě jsou Blanka a Milan, navíc motivují a vždy vás podpoří.
Andrea Vojtovátraining specialist for business processes

Napsali nám..

Poprvé jsem vyzkoušela tento způsob cvičení již v roce 2016 a jsem stále nadšená a spokojená. Díky pravidelným tréninkům na EMS bodytec si dokáži udržet štíhlou postavu a jsem v bezva kondici. Zpevněné tělo a skvělý pocit z cvičení, vždy stojí za to. Při mém každodenním pracovním vytížení je tento způsob cvičení zcela vyhovující. Pouhých 20 min. týdně je skvěle vynaložený čas s výsledky a jako žena oceňuji, že si nemusím nosit žádnou sportovní tašku a zůstávám pouze u své dámské kabelky. Trenéři ve studiu Bodyactive Fitness, se o mne vždy mile postarají.
MVDr. Blanka Novotná

Napsali nám..

Moje práce je časově náročná a na cvičení nebyl prostor. Postupem doby jsem se dopracovala k bolestem zad a krční páteře a také jsem utrpěla úraz ramene. Lékaři doporučovali jediné – operaci. Vyhledala jsem EMS cvičení a začala jsem 1x týdně pravidelně cvičit. Během prvních týdnů odezněla bolest zad a to naprosto definitivně. Poté kontrola u lékařů s ramenem, a ti nemohli uvěřit tomu, že jsem bez operace dokázala rozhýbat rameno po úrazu natolik, že má skoro stejný rozsah pohybu jako to zdravé. Takže opravdu mohu EMS trénink jen a jen doporučit. Díky EMS cvičení jsem si rozhodně zlepšila i kondici, ale hlavní pro mě je to, že bolesti zad a krku jsou pryč a moje rameno zase funguje.
JUDr. Petra PolišenskáPrávní obor

Napsali nám..

Jakožto od přírody lenivého člověka mě cvičení ve fitku nikdy moc nebavilo, vždycky jsem si rychle našla důvody, proč to nemá smysl: zabírá moc času, výsledky přicházejí hrozně pomalu atd... EMS Bodytec jsem zkusila spíš ze zvědavosti, přeci jen člověk při cvičení běžně není připojený k drátkům, takže mě zajímalo, co to se mnou udělá. Překvapivě rychle se dostavily výsledky nejen ve formě zpevněných svalů (u některých jsem do té doby ani netušila. že je někdy najdu). Největší přínos vidím v tom, že se mi zlepšila kondička a celkově se cítím mnohem lépe. Doporučuji.
Štěpánka PivovarníkováIT obor

Napsali nám..

Před "EMS tréninkem" jsem chodila do posilovny, která byla časově a psychicky náročná a přínos moc velký nebyl. Důvodem proč jsem začala využívat metodu EMS byl můj zdravotní stav a časová nenáročnost tréninků. Určitě mi pomohl od bolesti zad a zpevnit pánevní dno. S EMS tréninky jsem spokojená a svůj účel to splňuje. Nejlepší na EMS je časová nenáročnost a rychlé zpevnění svalstva. Doporučuji to pro ženy, které jsou po několika gynekologických operacích, protože EMS rychle zpevní pánevní dno. Cvičení mi zcela vyhovuje a doporučila bych EMS trénink všem lidem, kteří se chtějí cítit lépe a efektivně posilnit tělo.
Zuzana BaranovičováZdravotnický obor

Napsali nám..

Na začátku byla zvědavost. 20 minut cvičení s trenérem a pocítím změnu? Myslím, že v každém z nás tato myšlenka evokuje lehké pochybnosti. Rozhodla jsem se tedy EMS vyzkoušet v domnění, že se utvrdím v tom, že to zkrátka možné není a budu mít klid. Již po první lekci jsem ale zjistila, že opak je rozhodně pravdou! Účinnost tohoto tréninku mě rozhodně překvapila a příjemně překvapila. Nejenom že po každém EMS tréninku procvičím a cítím všechny svaly v těle, ale hlavně s každou lekcí cítím zlepšení a to i v dalších sportovních aktivitách, což je naprosto skvělý pocit! Jde to tak rychle! Z vlastní zkušenosti tedy můžu potvrdit, že o EMS nejde mluvit, EMS se musí vyzkoušet! Tuto metodu v BAS mohu všem opravdu doporučit! Je to pecka!
Mária RičányIT Project Management

Napsali nám..

V minulosti před "EMS tréninkem" jsem absolvoval běžné cvičení ve fitness centru a stále aktivně volno časově provozuji cyklistiku. Při individuálním tréninku jsem dostal doporučení své trenérky Blanky, že EMS je vhodná metoda pro celkové zpevnění veškerého svalstva. EMS trénink je pro mě skvělý zejména díky své časové nenáročnosti. Jen 20 minut týdně a přitom mám za sebou velmi intenzivní trénink. Na EMS tréninku je pro mě "NEJ", každý impuls. 🙂 Nemám k tréninku žádné výhrady, ano, EMS doporučuji. Zejména z důvodu, že v tréninku vidím velký přínos pro své tělo. Skvělé cvičení.
Miroslav SvěrákFinanční obor

Napsali nám..

Z EMS tréninku jsem naprosto nadšená. Jako modelka si musím postavu udržovat, pracovat na sobě a vyselektovat cvičení, která jsou nejvíce efektivní a nezdržovat se jinými. EMS trénink se stal jednoznačně mým favoritem. Je časově zcela nenáročný, stačí docházet na cvičení 1x týdně na neuvěřitelných 20 min. a výsledky jsou opravdu brzy znát. Krásně zpevní svalstvo a opravdu sami na sobě po cvičení pocítíte, jak svaly dostaly zabrat. Naprosto úžasná věc. Profesionalita v Bodyactive studiu je nejlepší jakou jsem kdy zažila a to mám procestovaný celý svět. Bez cvičení u Blanky a Milana už vůbec nemůžu existovat. Všem vřele doporučuji."
Klára Machařová 😘💖FashionModelsCZ

EMS trénink⏱ CENÍK

Nabízíme jednotlivé nebo zvýhodněné možnosti EMS tréninku. První tj. EMS trénink "START", který se skládá z počáteční konzultace, kdy trenér bude diskutovat o vašem životním stylu, vašich cílech, případných potenciálních zraněních a aktuálním zdravotním stavu. Poté následuje 20-ti minutový EMS trénink "START" pod vedením téhož zkušeného trenéra.

EMS⏱ START TRÉNINK FITKO

EMS trénink ⏱ START 60 minut
640 Kč / trénink
Platnost: 1 měsíc od data nákupu
Přejít k nákupu 🛒
Úvodní EMS trénink START na 60 min. s úvodní vstupní konzultací. Budete přesměrováni k nákupu. Po přesměrování proveďte výběr služby 60 min., dalšími kroky dojdete k platbě.

EMS⏱ TRÉNINK (FITKO AKCE)

EMS trénink ⏱ 30 min. pouze pro aktivní zákazníky
550 Kč (FITKO AKCE)
Platnost: 1 měsíc od data nákupu
Přejít k nákupu 🛒
Úvodní EMS trénink START na 60 min. s úvodní vstupní konzultací. Budete přesměrováni k nákupu. Po přesměrování proveďte výběr služby 60 min., dalšími kroky dojdete k platbě.

 Máte dotaz? Napište nám, rádi vám na dotaz odpovíme

EMS studio  (EMS trénink & rekondice)

Cvičení nebo trénování nikdy nepůjde samo, ale my vám pomůžeme. Nebudete v tom sami. Získejte trvale štíhlou postavu a vaše tělo bude flexibilnější, pevnější a zdravější.

Trénujte své tělo rychlým a chytrým způsobem. Více 🔍 (hubnutí, zpevnění a formování těla)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Každý den se budete cítit skvěle!