E-book ZDARMA: 3 důvody proč dnes využívat EMS trénink

1 EMS trénink "START"
640 Kč
Platnost: 1 měsíc od data nákupu
Koupit
Úvodní EMS trénink START na 60 min. s úvodní vstupní konzultací.

Představujeme EMS trénink

Reference

Z EMS tréninku jsem naprosto nadšená. Jako modelka si musím postavu udržovat, pracovat na sobě a vyselektovat cvičení, která jsou nejvíce efektivní a nezdržovat se jinými. EMS trénink se stal mým favoritem. Je časově nenáročný, stačí docházet 1x týdně a výsledky jsou opravdu brzy znát. Krásně zpevní svalstvo a opravdu sami na sobě po cvičení pocítíte, jak svaly dostaly zabrat. Naprosto úžasná věc, personál v Bodyactive nejlepší jaký jsem kdy zažila a to mám procestovaný celý svět. Bez cvičení u Blanky a Milana už vůbec nemůžu existovat. Všem vřele doporučuji !!

Klára MachařováFashionModelsCZ

Jsem skutečně nadšená a 100% spokojená. Již po několika lekcích EMS mám viditelné výsledky, které vnímám nejen já, ale i mé okolí - to je mi obrovskou odměnou a pohonem pokračovat dál. Cítím se skvěle a nemůžu se dočkat dalších lekcí. Ať už se jedná o EMS trénink, který mě nadchl po pár trénincích je vidět velký posun. Doporučuji všem, kteří chtějí udělat to nejlepší pro svou postavu a hlavně i pro své zdraví. Výsledek je zaručen! Mnohokrát děkuji Blance a celému týmu Bodyactive studia :)

Markéta OndráčkováPéče o tělo

Metodu EMS jsem si vybral jako řešení mojí svalové dysbalance stehenního svalstva po operaci kolena. Již po několika cyklech cvičení jsem pozoroval výsledky. I můj fyzionterapeut si všiml zlepšujícího se svalového tonusu. Efektivita cvičení je opravdu vysoká a přitom je šetrná pro vaše klouby. Doporučuji všem toto komplexní cvičení. Je to ideální doplněk k dalším sportovním aktivitám.

Ing. Blahoslav KašparBiomedicínský inženýr

Na začátku byla zvědavost. 20 minut cvičení s trenérem a pocítím změnu? Myslím, že v každém z nás tato myšlenka evokuje lehké pochybnosti. Rozhodla jsem se tedy EMS vyzkoušet v domnění, že se utvrdím v tom, že to zkrátka možné není a budu mít klid. Již po první lekci jsem ale zjistila, že opak je rozhodně pravdou! Účinnost tohoto tréninku mě rozhodně překvapila a příjemně překvapila. Nejenom že po každém EMS tréninku procvičím a cítím všechny svaly v těle, ale hlavně s každou lekcí cítím zlepšení a to i v dalších sportovních aktivitách, což je naprosto skvělý pocit! Jde to tak rychle! Z vlastní zkušenosti tedy můžu potvrdit, že o EMS nejde mluvit, EMS se musí vyzkoušet! Tuto metodu v BAS mohu všem opravdu doporučit! Je to pecka!

Mária DoleželováIT Project Management

Z této moderní metody cvičení jsem zcela nadšený. Velmi hodně času trávím pracovně na cestách a v životě jsem již vyzkoušel mnoho způsobů cvičení. Trénink s Bodytec EMS metodou je velmi efektivní a hlavně časově nenáročný. Mám rád věci, které jsou kvalitní a skutečně fungují a toto je jedna z nich. Jednoznačně doporučuji všem.

Josef KordaFull Service Area Manager

Trénování a cvičení metodou EMS jsem zvolila jako doplňkové k běžným sportovním aktivitám. První pocity byly velmi zvláštní a nyní se to stalo doslova mou závislostí, je to zkrátka návykové :). Je to velmi efektivní cvičení pod vedením skvělého týmu Bodyactive studia. Výsledky jsou viditelné, citelné a opravdu to funguje!!!! Doporučuji všem, kteří chtějí životní změnu ve způsobu cvičení!! A díky celému týmu BAS, jsou totiž skvělí !!! :)

Mgr. Veronika NečasováOsobní asistentka - právní obor

Cvičení EMS Miha Bodytec jsem si vybral sám bez nějakého prvotního doporučení či referencí. Zaujal mne poměr časové náročnosti vs. intenzita cvičení. Ačkoli jsem šel na první lekci lehce skeptický, tak jsem brzy poznal, že to skutečně funguje. Druhý den po cvičení se ozývaly i ty svaly, o kterých jsem nevěděl, že je mám. Vzhledem k tomu, že mi moje práce neumožňuje mít předem jasno, který den a hodinu v týdnu budu mít vždy volno, tak mi maximálně vyhovuje časová flexibilita. 20 minut 1x týdně najde skutečně každý. Cvičením udržuji fyzickou kondici a je to pro mne rehabilitace po zlomenině lokte. Shrnutí – cvičení můžu doporučit skutečně každému.

Oldřich BartušekFinanční obor

Ačkoli jsem poměrně pravidelně a často cvičila, již delší dobu jsem měla pocit, že mé tělo stagnuje. Proto jsem začala hledat nové impulsy. O EMS tréninku jsem měla určité povědomí, stačilo jen vyhledat si to správné studio, čímž pro mě bylo Bodyactive studio. Jsem velmi ráda, že na tréninky docházím právě sem. Právě jsem dokončila 12-ti týdenní tréninkový program a pokračuji dále. Pravidelný trénink jedenkrát týdně po dobu dvaceti minut mi plně vyhovuje. V kombinaci s dalšími aerobními aktivitami, které ve studiu využívám, se mi podařilo zvýšit fyzickou výkonnost a znovu nastartovat proces rýsování svalů.

Jana MaláškováEkonomika a účetnictví

Již řadu let podnikám ve financích a na pravidelný sport a udržování kondice mi kvůli tomu nezbývá dost času. Cvičení na zařízení BODYTEC to celé změnilo. Poctivý trénink mi zabere sotva půlhodinku a přitom z něj ještě několik dní cítím celé tělo tak, jako v době, kdy jsem si mohl s klidem dovolit mnohahodinové horské vyjížďky na kole nebo se celé odpoledne prohánět za florbalovým balonkem na turnaji. Je skvělé, že mohu během krátké chvíle zažít velmi intenzivní trénink, který mi vystačí na celý týden.

Ing. Tomáš PolachFinanční a realitní obor

Mám práci, při které je vcelku potřeba mít dobrou fyzickou kondici. Je to již pár let, co se mi stalo, že jsem měla zablokovanou krční páteř. Zařekla jsem se, že už nikdy v životě něco takového nechci zažít. Tak tedy rehabilitace a posilování svalového korzetu. Kromě jiných sportů, které rekreačně dělám, jsem začala cvičit Tai-chi. Od konce roku 2014 mě přivedla má drahá sestra na cvičení EMS. Rozhodně cítím, že se mi daří jednotlivé cviky v Tai-chi prohloubit a zlepšit těžiště a díky tomu jsem mohla i zpomalit přechody, zkvalitnit dýchání a sladit pohyby. Je to úžasný pocit. Staré cvičení s novodobým jdou rozhodně ruku v ruce. Zároveň jako lékařka rozhodně doporučuji.

MUDr. Marcela Linhartová, Ph.D.Chirurgie FN Brno

Jakožto od přírody lenivého člověka mě cvičení ve fitku nikdy moc nebavilo, vždycky jsem si rychle našla důvody, proč to nemá smysl: zabírá moc času, výsledky přicházejí hrozně pomalu atd... EMS Bodytec jsem zkusila spíš ze zvědavosti, přeci jen člověk při cvičení běžně není připojený k drátkům, takže mě zajímalo, co to se mnou udělá. Překvapivě rychle se dostavily výsledky nejen ve formě zpevněných svalů (u některých jsem do té doby ani netušila. že je někdy najdu). Největší přínos vidím v tom, že se mi zlepšila kondička a celkově se cítím mnohem lépe. Doporučuji.

Štěpánka PivovarníkováIT obor

Moje práce je časově náročná a na cvičení nebyl prostor. Postupem doby jsem se dopracovala k bolestem zad a krční páteře a také jsem utrpěla úraz ramene. Lékaři doporučovali jediné – operaci. Vyhledala jsem EMS cvičení a začala jsem 1x týdně pravidelně cvičit. Během prvních týdnů odezněla bolest zad a to naprosto definitivně. Poté kontrola u lékařů s ramenem, a ti nemohli uvěřit tomu, že jsem bez operace dokázala rozhýbat rameno po úrazu natolik, že má skoro stejný rozsah pohybu jako to zdravé. Takže opravdu mohu EMS trénink jen a jen doporučit. Díky EMS cvičení jsem si rozhodně zlepšila i kondici, ale hlavní pro mě je to, že bolesti zad a krku jsou pryč a moje rameno zase funguje.

JUDr. Petra PolišenskáPrávní obor

Poprvé jsem vyzkoušela tento způsob cvičení již v roce 2016 a jsem stále nadšená a spokojená. Díky pravidelným tréninkům na EMS bodytec si dokáži udržet štíhlou postavu a jsem v bezva kondici. Zpevněné tělo a skvělý pocit z cvičení, vždy stojí za to. Při mém každodenním pracovním vytížení je tento způsob cvičení zcela vyhovující. Pouhých 20 min. týdně je skvěle vynaložený čas s výsledky a jako žena oceňuji, že si nemusím nosit žádnou sportovní tašku a zůstávám pouze u své dámské kabelky. Trenéři ve studiu Bodyactive Fitness, se o mne vždy mile postarají.

MVDr. Blanka Novotná

Přínos EMS

 • Zlepšení fyzické odolnosti, fyzické kondice a obecné vytrvalosti.
 • Odstranění bolesti zad již po prvním tréninku.
 • Zlepšení metabolismu, zlepšení krevního oběhu.
 • Snížení tělesného tuku - hubnutí, výrazné omezení nebo odstranění celulitidy.
 • Procvičení svalů bez přetěžování šlach a kloubů.

..další zisky s EMS

 • Dosažení rovnováhy svalů a jejich stabilizace.
 • Zlepšení flexibility – celkové pohyblivosti.
 • Odstranění svalové nerovnováhy - dysbalance a zlepšení držení těla.
 • Možnost pooperační rehabilitace a urychlení rekonvalescence (již ověřeno i našimi klienty!)
 • RELAXAČNÍ PROGRAM - "body Relax".

TRÉNINK

EFEKTIVITA - MOTIVACE - BEZPEČNOST

Dosáhněte svých individuálních tréninkových cílů rychle a s osobní podporou – metodami, které jdou přesně v duchu dnešní doby!

1. EFEKTIVITA

EMS trénink celého těla je vysoce efektivní a časově úsporná tréninková metoda určená k nárůstu svalové síly a hmoty při současném snížení množství tělesného tuku. Jedna tréninková jednotka trvá pouhých 20 minut a vždy je vedena kvalifikovaným trenérem, který sleduje průběh a efekt tréninku. K spolehlivému dosažení individuálních cílů stačí cvičit jednou týdně. Účinnost tréninku byla prokázána v řadě vědeckých studií. Trénink vždy probíhá v předem dohodnutém opakovaném termínu. Jednou týdně – po dobu 20 minut! To znamená, že EMS trénink mohou obě strany pravidelně plánovat a osobně monitorovat. To přináší týden co týden významný tréninkový stimul, díky němuž zaručeně dosáhnete svého cíle s maximální efektivitou!

2. MOTIVACE

Díky odbornému dohledu se z EMS stává rovněž „osobní trénink“, přičemž rozhodující roli v tom sehrává trenér. Jeho úkolem je nalézt rovnováhu mezi úrovní výkonnosti a stanovenými cíli klienta a zajistit jejich úspěšnou realizaci prostřednictvím individuální motivace. Jedním z hlavních úkolů trenéra je sledovat dodržování termínů. Díky tomuto závazku se z počáteční fitness motivace stane trvalá a komplexní změna chování, včetně aktivnějšího životního stylu.

3. BEZPEČNOST

Dobře prozkoumaná a již mnoho desetiletí etablovaná technologie ve spojení s odborně vzdělaným trenérem tvoří základ bezpečného používání. Speciálně vytvořené struktury tréninku zajišťují, že se naučíme zodpovědnému přístupu od samého počátku. Pokyny pro bezpečné používání byly vyvinuty zkoumáním praktických zkušeností a jejich spojením s vědeckým výzkumem. Tato pravidla v duchu „bezpečnost především“ jsou nyní zlatým standardem pro všechny profesionální poskytovatele EMS od miha-bodytec.

Stačí začít

1. Maximum za vaše úsilí. Stačí jen začít.

Není nic příjemnějšího, než když vynaložené úsilí a energie zanechá velmi pozitivní účinek a o to větší je to radost a nadšení, když ten účinek a výsledek je viditelný na vašem těle. Pokud není akce, tak nelze čekat reakci.

2. Optimální užitek a maximální komfort.

Jakmile začnete, tak se váš trénink stane vaší součástí. Na samotný trénink není potřeba žádného vašeho sportovního oblečení. Vybaveni vhodným oblečením s antibakteriální vrstvou z mikrovláken, které je velmi příjemné na těle při nošení.

3. Rychlost tréninku má své opodstatnění.

Nejenom, že dosáhnete skvělých změn a výsledků, ve velmi krátké době, ale při tréninku nebudete ztrácet čas. Funkční tréninková vesta s příslušenstvím od Miha-bodytec, je navržena tak, že vám zajistí rychlý průběh tréninku a nebude se už nikdy zdržovat zbytečnostmi.

4. Záleží na tom, jak dosáhnete výsledků!

Tam, kde opakovaně selhávají konvenční metody cvičení a nebo nejsou příznivé pro uživatele, tak tam EMS trénink funguje. Rychle se stahující svalová vlákna jsou obzvlášť efektivně ovládána elektrickými impulzy, což má za následek, že z tréninku odcházíte vždy 100% odtrénováni.

Studie

Fakta o 6-týdenní přípravě s EMS od Miha-bodytec

 • Účinnost EMS tréninku je až 18 krát vyšší než standardní trénink v běžné posilovně.
 • EMC (Elektromagnetická kompatibilita) celého těla je až o 40% intenzivnější než běžné posilování se závažím.
 • 20 minut EMS 1 krát týdně je stejně účinný, jako 3 krát 90 min. nebo 5 krát 55 min. trénink s velkou zátěží v posilovně.
 • Maximální síla jedince se zvýšila již po 4 tréninkových jednotkách o 17%.
 • Obecně vnímaná výkonnost vzrostla u 84% účastníků.
 • 71 % účastníků zaregistrovalo výrazné zlepšení vytrvalosti.
 • Hodnoty svalů vzrostly po pouhých 12 tréninkových jednotkách až o 108%.
 • Max.výkon se zvýšil po pouhých 4 týdnech tréninku až o 30%.
 • Rychlost svalových kontrakcí se zvýšila v průměru o 22%.
 • Výbušná síla obtížně trénovatelného hlubokého svalstva trupu stoupla až o 74%.
 • 88% testovaných lidí si snížilo bolesti zad u více než 30% bolest zmizela !!
 • V průměru 85% testovaných lidí pocítili zlepšení jejich tvaru těla o 90% !!
Zdroj informací: Studie na Německé univerzitě v Bayreuthu. (Boeckh-Behrens et al 2002-2006) a německé sportovní univerzity v Kolíně nad Rýnem  (Kleinöder / Kreuzer / Speicher 2006-2008)  Více také na stránkách zde:  www.mihabodytec.com

Ceník EMS tréninků

Nabízíme jednotlivé nebo zvýhodněné možnosti EMS tréninků v balíčcích. První (tj. EMS trénink "START") za cenu 640 Kč a trvá přibližně 45 až 60 minut. Skládá se z počáteční konzultace, kdy trenér bude diskutovat o vašem životním stylu, vašich cílech, případných potenciálních zraněních a zdravotním stavu. Poté následuje 20-ti minutový EMS trénink "START" pod vedením trenéra.

51 týdenní EMS trénink
32.640 Kč
19.890 Kč
Platnost: 12 měsíců od data nákupu
Koupit
Celoroční spolupráce
22 týdenní EMS trénink
14080
9.680 Kč
Platnost: 9 měsíců od data nákupu
Koupit
Pravidelný trénink pro kondici
12 týdenní EMS trénink
7.680 Kč
5.940 Kč
Platnost: 6 měsíců od data nákupu
Koupit
Standardní pravidelnost
5 týdenní EMS trénink
3.200 Kč
2.750 Kč
Platnost: 3 měsíce od data nákupu
Koupit
Pokračování po Startu

Vezměte prosím na vědomí, že zakoupené služby EMS mají danou platnost. Jednorázový trénink EMS "START" má platnost 1 měsíc od data zakoupení. Další balíčky 5, 12 a 51 týdnů vyprší za 3, 6 nebo 12 měsíců od data zakoupení. Chcete-li si zakoupit EMS tréninky udělejte online nákup zde, nebo osobně na recepci fitness studia, platba kartou nebo hotově. Děkujeme.

Bezpečné platby On-line - Rychle a snadno