Získejte více informací k EMS

Nebo pokračujte

Začněte cvičit a trénovat pomocí EMS a konečně si užívejte své výsledky. 

Jde to i jinak, STAČÍ trénovat POUZE 20 minut 1x týdně a POSÍLÍTE AŽ 95% svalů

Co získáte díky EMS metodě?

 • Zlepšení fyzické odolnosti, fyzické kondice a obecné vytrvalosti.
 • Odstranění bolesti zad již po prvním tréninku.
 • Zlepšení metabolismu, zlepšení krevního oběhu.
 • Snížení tělesného tuku - hubnutí, výrazné omezení nebo odstranění celulitidy.
 • Procvičení svalů bez přetěžování šlach a kloubů.

Co dále získáte..

 • Dosažení rovnováhy svalů a jejich stabilizace.
 • Zlepšení flexibility – celkové pohyblivosti.
 • Odstranění svalové nerovnováhy - dysbalance a zlepšení držení těla.
 • Možnost pooperační rehabilitace a urychlení rekonvalescence (již ověřeno i našimi klienty!)
 • RELAXAČNÍ PROGRAM - "body Relax".

Stačí pouze začít

1. Maximum za vaše úsilí. Stačí jen začít.

Není nic příjemnějšího, než když vynaložené úsilí a energie zanechá velmi pozitivní účinek a o to větší je to radost a nadšení, když ten účinek a výsledek je viditelný na vašem těle. Pokud není akce, tak nelze čekat reakci.

2. Optimální užitek a maximální komfort.

Jakmile začnete, tak se váš trénink stane vaší součástí. Na samotný trénink není potřeba žádného vašeho sportovního oblečení. Vybaveni vhodným oblečením s antibakteriální vrstvou z mikrovláken, které je velmi příjemné na těle při nošení.

3. Rychlost tréninku má své opodstatnění.

Nejenom, že dosáhnete skvělých změn a výsledků, ve velmi krátké době, ale při tréninku nebudete ztrácet čas. Funkční tréninková vesta s příslušenstvím od Miha-bodytec, je navržena tak, že vám zajistí rychlý průběh tréninku a nebude se už nikdy zdržovat zbytečnostmi.

4. Záleží na tom, jak dosáhnete výsledků!

Tam, kde opakovaně selhávají konvenční metody cvičení a nebo nejsou příznivé pro uživatele, tak tam EMS trénink funguje. Rychle se stahující svalová vlákna jsou obzvlášť efektivně ovládána elektrickými impulzy, což má za následek, že z tréninku odcházíte vždy 100% odtrénováni.

Výzkumné studie z univerzity v Německu

Fakta o 6-týdenní přípravě s EMS metodou Miha-bodytec

 • Účinnost EMS tréninku je až 18 krát vyšší než standardní trénink v běžné posilovně.
 • EMC (Elektromagnetická kompatibilita) celého těla je až o 40% intenzivnější než běžné posilování se závažím.
 • 20 minut EMS 1 krát týdně je stejně účinný, jako 3 krát 90 min. nebo 5 krát 55 min. trénink s velkou zátěží v posilovně.
 • Maximální síla jedince se zvýšila již po 4 tréninkových jednotkách o 17%.
 • Obecně vnímaná výkonnost vzrostla u 84% účastníků.
 • 71 % účastníků zaregistrovalo výrazné zlepšení vytrvalosti.
 • Hodnoty svalů vzrostly po pouhých 12 tréninkových jednotkách až o 108%.
 • Max.výkon se zvýšil po pouhých 4 týdnech tréninku až o 30%.
 • Rychlost svalových kontrakcí se zvýšila v průměru o 22%.
 • Výbušná síla obtížně trénovatelného hlubokého svalstva trupu stoupla až o 74%.
 • 88% testovaných lidí si snížilo bolesti zad u více než 30% bolest zmizela !!
 • V průměru 85% testovaných lidí pocítili zlepšení jejich tvaru těla o 90% !!
Zdroj informací: Studie na Německé univerzitě v Bayreuthu. (Boeckh-Behrens et al 2002-2006) a německé sportovní univerzity v Kolíně nad Rýnem  (Kleinöder / Kreuzer / Speicher 2006-2008)  Více také na stránkách zde:  www.mihabodytec.com

Vaše příběhy..  Reference 

Moje práce je časově náročná a byl problém si najít prostor věnovat se cvičení. Postupem doby jsem se dopracovala k neustálým bolestem zad a krční páteře. V loňském roce jsem rovněž utrpěla úraz ramene a ze strany lékařů bylo jediné doporučení – operace. Začala jsem absolvovat pravidelně EMS cvičení a již během prvních týdnů jsem přestala cítit bolesti zad a to naprosto definitivně. Poté jsem byla u lékaře na kontrole s ramenem, a lékaři nemohli uvěřit tomu, že jsem bez operace dokázala rozhýbat rameno natolik, že mám skoro stejný rozsah pohybu jako na zdravé ruce. A to jsem nedokázala paži před EMS tréninky dát výš než do upažení….Takže opravdu mohu jen a jen doporučit. Navíc zázemí studia je fantastické. Všichni jsou přátelští, ale také neskutečně profesionální. Každý týden se za nimi opravdu těším a po cvičení odcházím sice „zničená“, ale v neskutečně dobré náladě. Moc díky celému týmu! Díky EMS cvičení jsem si rozhodně zlepšila kondici, ale hlavní pro mě je to, že bolesti zad a krku jsou pryč a moje rameno zase funguje. Rozhodně doporučuji.

JUDr. Petra PolišenskáPrávní obor

Metodu EMS jsem si vybral jako řešení mojí svalové dysbalance stehenního svalstva po operaci kolena. Již po několika cyklech cvičení jsem pozoroval výsledky. I můj fyzionterapeut si všiml zlepšujícího se svalového tonusu. Efektivita cvičení je opravdu vysoká a přitom je šetrná pro vaše klouby. Doporučuji všem toto komplexní cvičení. Je to ideální doplněk k dalším sportovním aktivitám.

Ing. Blahoslav KašparBiomedicínský inženýr

Trénování a cvičení metodou EMS jsem zvolila jako doplňkové k běžným sportovním aktivitám. První pocity byly velmi zvláštní a nyní se to stalo doslova mou závislostí, je to zkrátka návykové :). Je to velmi efektivní cvičení pod vedením skvělého týmu Bodyactive studia. Výsledky jsou viditelné, citelné a opravdu to funguje!!!! Doporučuji všem, kteří chtějí životní změnu ve způsobu cvičení!! A díky celému týmu BAS, jsou totiž skvělí!!!:)

Mgr. Veronika NečasováOsobní asistentka - právní obor

Ačkoli jsem poměrně pravidelně a často cvičila, již delší dobu jsem měla pocit, že mé tělo stagnuje. Proto jsem začala hledat nové impulsy. O EMS tréninku jsem měla určité povědomí, ale nějakou dobu trvalo, než jsem dospěla k rozhodnutí vyzkoušet jej. Pak už stačilo jen vyhledat si to nejvýhodnější studio, čímž pro mě bylo Bodyactive studio. Jsem velmi ráda, že na tréninky docházím právě sem. Nejen, že celé studio je prostě úžasné, i co se týče zázemí pro klienty, ale s erudovanějšími trenéry jsem se ještě nesetkala. Právě jsem dokončila 12-ti týdenní tréninkový program a pokračuji dále. Pravidelný trénink jedenkrát týdně po dobu dvaceti minut mi plně vyhovuje. V kombinaci s dalšími aerobními aktivitami, které ve studiu využívám, se mi podařilo zvýšit fyzickou výkonnost a znovu nastartovat proces rýsování svalů.

Jana MaláškováEkonomika a účetnictví

Proč vlastně EMS trénink Bodytec? Protože jen já sama jsem odpovědná sama za sebe. Protože mi lékař řekl: "máte zakrnělou bránici, napíšu vám léky". Protože mi další lékař řekl: " vy s vašimi chorobami nemůžete zhubnout". To byl důvod, proč jsem začala hledat cvičení, pohyb, který bych udýchala a přinášelo mi to radost. Poznala jsem cvičení Pilates, které mi sedí, cítím se nabitá pozitivní energií a především se mi zlepšilo dýchání, jako by se mi regenerovaly plíce. Cvičení, které vede Blanka, se mi stalo potěšením a radostí. Vadí mi moje nadváha, tahám zbytečná kila, přetěžuji klouby. Je potřeba na sobě pracovat - to jsem si uvědomila, když vidím vypracovanou postavu vás cvičitelů. Zaujalo mne video - jak Milan vysvětluje co je to Bodytec EMS trénink. Mluví tam jasně, stručně, výstižně - to mám ráda. Proto jsem našla odvahu do toho jít.

Margita VaškovičováNadšená sportovkyně tělem i duší

Mám práci, při které je vcelku potřeba mít dobrou fyzickou kondici. Je to již pár let, co se mi stalo, že jsem měla zablokovanou krční páteř. Zařekla jsem se, že už nikdy v životě něco takového nechci zažít. Tak tedy rehabilitace a posilování svalového korzetu. Kromě jiných sportů, které rekreačně dělám, jsem začala cvičit tai či, které jsem chtěla již dávno. Asi proto se mi krk zablokoval, abych konečně začala. Postupně se všechno upravilo, cvičím dál. Od konce loňského roku 2014 mě přivedla drahá sestra ke cvičení zvané EMS trénink. Musím říct, že cvičení je velmi efektivní, intenzívní a stává se návykovým. Jakmile přepadne interval cca 5 dní, už mám pocit, že bych měla těm svalům dát svou dávku. Rozhodně cítím, že se mi daří jednotlivé cviky prohloubit, protože zpevnění všech partií mělo za následek i zlepšení těžiště a díky tomu jsem mohla i zpomalit přechody, prohloubit dýchání a sladit pohyby. Je to úžasný pocit. Staré cvičení s novodobým jdou rozhodně ruku v ruce. Je to krása.

MUDr. Marcela Linhartová, Ph.D.Chirurgie FN Brno

Z této moderní metody cvičení jsem zcela nadšený. Velmi hodně času trávím pracovně na cestách a v životě jsem již vyzkoušel mnoho způsobů cvičení. Trénink s Bodytec EMS metodou je velmi efektivní a hlavně časově nenáročný. Mám rád věci, které jsou kvalitní a skutečně fungují a toto je jedna z nich. Jednoznačně doporučuji všem.

Josef KordaFull Service Area Manager

Již řadu let podnikám ve financích a na pravidelný sport a udržování kondice mi kvůli tomu nezbývá dost času. Cvičení na zařízení BODYTEC to celé změnilo. Poctivý trénink mi zabere sotva půlhodinku a přitom z něj ještě několik dní cítím celé tělo tak, jako v době, kdy jsem si mohl s klidem dovolit mnohahodinové horské vyjížďky na kole nebo se celé odpoledne prohánět za florbalovým balonkem na turnaji. Je skvělé, že mohu během krátké chvíle zažít velmi intenzivní trénink, který mi vystačí na celý týden.

Ing. Tomáš PolachPartners, a.s. Brno

Když jsem poprvé vyzkoušela metodu EMS – bodytec byla jsem naprosto unešená. WOW !!! Úžasný, jedinečný, fantastický a nezapomenutelný zážitek. Především z toho, že k dosažení pevných a štíhlých svalů celého těla najednou stačí tak málo! V podstatě trénink měl okamžitý efekt. Jsem velmi mile potěšená z toho, že mám v dnešní době k dispozici skutečně profesionální nástroj a metodu, která je velmi efektivní a účinná. Jednoznačně doporučuji vyzkoušet.

Blanka KoňarikováProfesionální trenérka

Jakožto od přírody lenivého člověka mě cvičení ve fitku nikdy moc nebavilo, vždycky jsem si rychle našla důvody, proč to nemá smysl: zabírá moc času, výsledky přicházejí hrozně pomalu atd... Bodytec jsem zkusila spíš ze zvědavosti, přeci jen člověk při cvičení běžně není připojený k drátkům, takže mě zajímalo, co to se mnou udělá. Po první 20-ti minutovce jsem byla příjemně zničená jako po hodině ve fitku. Z druhé jsem odcházela nadšená a tohle nadšení mě neopustilo ani po osmi měsících. Překvapivě rychle se dostavily výsledky nejen ve formě zpevněných svalů (u některých jsem do té doby ani netušila. že je někdy najdu). Největší přínos vidím v tom, že se mi zlepšila kondička a celkově se cítím mnohem lépe. Bodytec ve spojení s perfektním přístupem trenérů, díky nimž pokaždé překračujete své hranice tak, že vás to vlastně baví a na konci jim za to "mučení" ještě nadšeně poděkujete, je zkrátka příjemná a účinná kombinace.

Štěpánka Pivovarníková

Bodyactive studio, jste nejlepší! Jsem skutečně nadšená a 100% spokojená. Již po několika lekcích mám viditelné výsledky, které vnímám nejen já, ale i mé okolí - to je mi obrovskou odměnou a pohonem pokračovat dál. Cítím se skvěle a nemůžu se dočkat dalších lekcí. Ať už se jedná o EMS trénink, který mě nadchl a po pár trénincích je vidět velký posun. Další aktivity bodyART, deepWORK, TRX, WALKING atd...všechny lekce jsou vedeny profesionálními trenéry s osobním přístupem, je tu skvělá a pozitivní energie. Doporučuji všem, kteří chtějí udělat to nejlepší pro svou postavu a hlavně i pro své zdraví. Výsledek je zaručen! Mnohokrát děkuji Blance a celému týmu Bodyactive studia :)

Markéta Ondráčková

Cvičení EMS Miha Bodytec jsem si vybral sám bez nějakého prvotního doporučení či referencí. Zaujal mne poměr časové náročnosti vs. intenzita cvičení. Ačkoli jsem šel na první lekci lehce skeptický, tak jsem brzy poznal, že to skutečně funguje. Druhý den po cvičení se ozývaly i ty svaly, o kterých jsem nevěděl, že je mám. Vzhledem k tomu, že mi moje práce neumožňuje mít předem jasno, který den a hodinu v týdnu budu mít vždy volno, tak mi maximálně vyhovuje časová flexibilita. 20 minut týdně najde skutečně každý. Výhodou je i to, že člověk s sebou nenosí cvičební úbor a pomůcky. Vše, co je potřeba dostanu na recepci, pití nevyjímaje. Nyní jsem poznal, že cvičení je pro mne vhodné i jako rehabilitace po zlomenině lokte. Shrnutí – cvičení můžu doporučit skutečně každému.

Oldřich BartušekFinanční obor

Poprvé jsem vyzkoušela tento způsob cvičení již v roce 2016 a jsem stále nadšená a spokojená. Díky pravidelným tréninkům na EMS bodytec si dokáži udržet štíhlou postavu a jsem v bezva kondici. Zpevněné tělo a skvělý pocit z cvičení, vždy stojí za to. Při mém každodenním pracovním vytížení je tento způsob cvičení zcela vyhovující. Pouhých 20 min. týdně je skvěle vynaložený čas s výsledky a jako žena oceňuji, že si nemusím nosit žádnou sportovní tašku a zůstávám pouze u své dámské kabelky. Trenéři ve studiu Bodyactive Fitness, se o mne vždy mile postarají.

MVDr. Blanka Novotná

Ceník EMS trénink Miha-bodytec

1 EMS trénink "START"
640 Kč
Platnost: 1 měsíc od data nákupu
Objednat
Úvodní trénink na 60 min.
5 týdenní EMS trénink
3.200 Kč
2.750 Kč
Platnost: 3 měsíce od data nákupu
Objednat
Pokračování po Startu
51 týdenní EMS trénink
32.640 Kč
19.890 Kč
Platnost: 12 měsíců od data nákupu
Objednat
Celoroční spolupráce
Bezpečné platby On-line - Rychle a snadno

Otázky a odpovědi

Zde naleznete rozbalovací menu s nejčastějšími otázkami. Již brzy se můžete těšit. Zatím můžete využít k dotazům formulář níže.

Máte ještě nějaký dotaz? Napište nám, rádi Vám odpovíme