Hledáte „parťáka“, s kterým budete chodit do fitka? Je tady..

Patříte mezi šťastné aktivní jedince, kteří vnímají pohyb jako běžnou součást svého života a svých všedních dnů? Zkoušíte najít ve svém okolí někoho s kým byste rádi sdíleli svoji radost ze sportování a z vašich běžných aktivit, které vás „fakt“ baví? Chodíte do práce, kde ani kolegové nemají pochopení pro vaše nadšení do pohybu a sportu? 🙂 Nedaří se vám najít „parťáka“, s kterým budete chodit cvičit? Nebo jste ho jeden čas měli a prostě už to vzdal? Rozhodně nezoufejte a nenechte se odradit! Budete překvapení, ale řešení existuje! 🙂

Aktivně sportovat nebo vyhledávat pohybové aktivity je totiž zcela přirozené a normální. Naše tělo je živý a pulzující organismus, který je tvořen živými buňkami, které se neustále pohybují a „lítají“ ze strany na stranu. Opakem pohybu je totiž stagnace. Opakem aktivního pohybu je nečinnost. Pohyb vychází z naší přirozenosti a podstaty žití. Z pohybové nečinnosti nevzešlo nikdy nic dobrého. Zkusme nečinně každý den, 8 hodin bez hnutí sedět na židli.. Zdravotní potíže na sebe nenechají dlouho čekat.. Takových podobných „nečinností“ dnešní doba nabízí velmi mnoho..

Dnešní doba je jiná, z našeho pohledu nabízí více změn, možností než tomu bylo před 15, 30 či více lety. Nemluvím o pohybu jako takovém, ten je stále stejný, konec konců i staří Římané věděli, že pohybové sportovní aktivity (ne ty co pozorujeme pouze v televizi) jsou pro naše těla velmi zdravotně prospěšné. Tou jinou dobou mám na mysli rychlost, kterou se vše žene kupředu. Úžasné a fascinující technologie, které nás obklopují a v budoucnu obklopovat stále budou a ještě mnohem více. Je nás „lidí“ na planetě mnohem více než tomu bývalo a najít si v tomto rychlém, moderním a pohybově stagnujícím světě „parťáka“ na opravdové cvičení bývá někdy problematické.

Zkuste si jen na chvilku představit, že znáte, že máte někoho, koho zajímají vaše sportovní aktivity, nebo jakých výsledků dosahujete. Že jsou lidé, jedinci, kteří vás sami vyzvou, zda s nimi dnes půjdete sportovat. Dokonce budou s vámi sdílet radost z vašeho aktivního života.. Je to sice moderní přístup, ale je to řešení..

Na této myšlence vznikl a již řadu let funguje úžasný systém „Myzone“, který bude vaším skutečným „parťákem“ pro cesty do vašeho fitka. A nejen tam, hrudní pás Myzone vás doprovodí při jakékoliv sportovní aktivitě. Myzone hrudní pás pro fyzickou aktivitu je navržen pro nošení během všech forem cvičení a napomáhá ke správné intenzitě vašeho cvičení. Jedná se o jedinečný celosvětový systém, který využívá možnosti propojení všech uživatelů (dle osobního nastavení) do jedné skupiny lidí, kteří sdílí stejné nadšení a radost z pohybu.

Během pár chvil zjistíte, kdo je ve vašem okolí stejný nadšenec jako vy. Máte možnost si psát zprávy, podporovat se navzájem, sdílet společné nadšení a výsledky, kterých dosahujete. Vnitřní uzavřená sociální síť je přístupná pouze pro držitele Myzone hrudního pásu a ta umožňuje navázat přátelství s lidmi. Dnešní doba přináší i díky technologiím nové možnosti spojení, kterých nebylo možné v minulosti dosáhnout. Díky chytrému telefonu máte své „skutečné parťáky“ do fitka vždy u sebe. Máte možnost jim poslat zprávu s fotkou a nebo si prostě dáte „palec“.Je to snadné, je to zábavné, je to motivující. 🙂 Myzone je prostě bezva „parťák“, který vám nedá nikdy košem a nabídne vám vše co dá vašemu pohybu smysl, jasný cíl a mnohem, mnohem rychlejší dosažení vašich cílů.

-basf- Milan

Odkaz na Myzone zde

Bodyactive studio
S námi budete Fitness. Tvoříme cestu pro lepší zdraví.
Komentáře