K nám bez výmluv a s nadšením!!!

Stále hledáte místo, kde zapomenete na povinnosti, a navíc uděláte něco pro sebe a své zdraví? „Dnes jsem unavená..“, „Nestíhám..“, „Bolí mě nohy a k tomu ještě záda..“, „Musím ještě něco zařídit..“, jsou výmluvy, na které u nás zapomenete. Každý den se budete těšit, až navštívíte Bodyactive studio fitness v Brně – Královo Pole.

V moderním a přátelském prostředí si jistě vyberete aktivitu šitou Vám na míru. V rytmu nejlepších hitů si můžete naordinovat náročnou procházku, šlápnout si v pedálech do nejvyšších kopců, střemhlav sjet horu, vytvarovat si postavu snů bez zvedání těžkých činek při EMS tréninku během 20 min. a pouze 1x týdně. Zbavit se bolesti zad, protáhnout každý sval v těle, pracovat s vlastní vahou těla naprosto přirozeným pohybem, cvičit se speciálním náčiním. U nás je vše možné a dalším důkazem je, že se v Bodyactive studiu můžete kdykoliv přenést blíže ke sluníčku. (https://bodyactivestudio.cz/).

Nejen, že si dáte do těla a pořádně se zapotíte, ale díky profi instruktorům budete vědět, co cvičíte, jak to máte dělat, k čemu je to dobré a jak efektivní cvičení je. Našim instruktorům na klientech záleží. Provedou Vás lekcí, pomohou k postavě snů, zvednou sebevědomí, zlepší kondici a stanou se Vaší druhou rodinou.

Na recepci na Vás bude čekat usměvavá slečna, která se postará o Vaše pohodlí, poskytne občerstvení, vyřídí rezervace či odpoví na každý dotaz.

V jakýkoliv den a bez ohledu na věk, pohlaví či kondici si jednoduše vyberete aktivitu, u které zapomenete na každodenní starosti a zaměříte se pouze na sebe.

-basf-

Bodyactive studio
S námi budete Fitness. Tvoříme cestu pro lepší zdraví.
Komentáře