Použití benefitní karty MultiSport

  • Pro vytvoření rezervace benefitní kartou MultiSport, je třeba, aby majitel benefitní karty měl na svém uživatelském účtu rezervačního systému "Reservanto" dostatečný kredit - vratnou kauci. Ten lze zakoupit v systému "Reservanto" v podobě permanentky s neomezenými vstupy s názvem "MultiSport benefitní VSTUP". Rezervace lekcí On-line zůstávají stejné. 
  • Kredit slouží jako kauce za rezervaci lekce, která byla vytvořena držitelem karty, a na kterou se klient nedostaví nebo rezervace nebude včas stornována. Důvodem úpravy těchto pravidel je sjednocení podmínek vytváření rezervací s majiteli permanentních vstupů a jejich podmínkami storen a také, že společnost MULTISPORT nenese žádné náklady za nevyužité rezervace držitelem MultiSport karty.
  • Výše kreditu-vratné kauce je stanovena dle platného ceníku za jednorázový vstup na sálovou lekci. Lekci lze bezplatně zrušit dle pravidel rezervačního systému "Reservanto", tedy 12 hodin před začátkem lekce. 
  • Standardní podmínky používání MultiSport benefitní karty zůstávají stejné. Držitel benefitní karty u vstupu na recepci studia předloží kartu s jedním dokladem totožnosti pro ověření totožnosti a personál recepce provede evidenci vstupu pro společnost "MULTISPORT" a označí úhradu konkrétní lekce v rezervačním systému Reservanto „MultiSport benefitní VSTUP“.
  • V případě, že již nebudete dále používat k úhradě benefitní kartu MultiSport, je třeba to oznámit personálu na recepci studia a vložené prostředky na kauci Vám budou vráceny.
  • Kredit-kauci k zakoupení On-line, naleznete v rezervačním systému "Reservanto" pod permanentními vstupy s názvem "MultiSport benefitní VSTUP“. Nebo, kredit-kauci lze uhradit při vstupu na recepci studia.
  • Pokud držitel benefitní karty MultiSport nechce využívat možnosti rezervovat si lekci dopředu, tak není nutné, aby měl složenou vratnou kauci v podobě zakoupené služby s názvem "MultiSport benefitní VSTUP“.
  • NYNÍ - pro pokračování vytvoření rezervace své aktivity použijte prosím zelené tlačítko níže.
  • Při opakovaných rezervacích lze používat přímou rezervaci zeleným tlačítkem "Rezervace" na úvodní stránce webových stránek nebo v horní liště záložek, tak jak tomu bylo doposud.
  • Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat - kontakt níže. Děkujeme. 

-basf-

Tlačítko slouží k přesměrování do rezervačního systému Resrvanto. Při dalším opakovaném vytváření rezervací je možné používat přímo zelené tlačítko "Rezervace" na úvodní stránce. 

Máte dotaz? Rádi pomůžeme

Zde můžete poslat svůj dotaz