Vnitřní cyklistika pro každého

Týmový - Spinning®24 hodin 2018

Jedinečná událost tohoto roku. Sestavte 3 - 8 členný tým jezdců pro neopakovatelný zážitek a skvělou symbiózu s dalšími úžasnými lidmi. Celý tým obsadí pouze 1 kolo, na kterém se budou členové týmu po dobu 24 hodin pravidelně střídat a vaší odměnou budou hluboké emoce a velká inspirace. Informace k této speciální události získáte v odkazu.

Více informací

Skvělé zážitky ze skutečné jízdy na kole

Jsme oficiální Spinning® centrum v Brně a současně školící centrum Spinning® programu pro Českou republiku a Slovensko. U nás můžete pravidelně trénovat s Master Instruktorem Milanem Dvořákem a řadou dalších kvalitních certifikovaných instruktorů. Fantastický koncept Spinning® je pro nás hlavně skutečnou jízdou na kole, která neztrácí na atraktivitě a zábavnosti. Čistá silniční cyklistika, která je přenesena do místnosti bez toho, aniž ztrácí své kouzlo, krásu a jedinečnost. Spinning® utváří jedinečnou symbiózu mezi pohybem našeho těla, naší myslí a emočními zážitky. Díky tomuto spojení vzniká jedinečná a specifická forma soustředění, která úžasně posouvá fyzické schopnosti každého z nás. 

Kvalitu lekce určuje především instruktor

Originální, autentický a vzrušující životní styl, který si zamilujete. Originální program Spinning® v našem studiu není jen o běžném vnímání cyklistiky. Spinning® je velmi propracovaný cyklistický program, který nabízí různé druhy jízd a pohybů. Díky správné výuce instruktora a individuální motivaci, budete u nás vždy v bezpečí a pocítíte nadšení a skutečné osobní zapojení.

Co je skutečný Spinning®? Je to skvěle vymyšlený cyklistický trénink do místnosti, který je postaven tak, že ho zvládne úplně každý. Bez rozdílu věku, pohlaví, zkušeností a kondice. Na kolech SPINNER® zažijete efektivní, vzrušující a hlavně zábavný a motivující trénink. Postarají se o vás certifikovaní Spinning® instruktoři, což je základ kvalitního tréninku. Jsou zárukou vašich výsledků a maximálního využití metod moderního trénování.

Cyklistický trenažer SPINNER®

Certifikované Spinning® centrum používá výhradně stacionární kola značky SPINNER® nebo SPINNING®. Trenažer lze přesně nastavit a odpovídá geometrii rámu silničního kola. Se správným a bezpečným nastavením Vám pomůže náš instruktor. Pro pokročilé návštěvníky lekcí jsou na všech trenažérech oboustranné cyklistické pedály s SPD systémem. Spinner® má dva držáky na cyklistickou lahev a original computer.

Spinning® studio computer

Každé originální kolo SPINNER® je vybaveno originálním Spinning® studio computerem, který jezdci nabízí řadu užitečných údajů během tréninku. Lze sledovat správné otáčky za minutu /rychlost otáčení pedálů, neboli – RPM (Revolutions Per Minute) otáčky za minutu. Computer dále zobrazuje aktuální srdeční tepovou frekvenci každého jezdce (TF), průběžně spálené kalorie, čas strávený v tréninku. Poznámka: Pro zobrazení srdeční tepové frekvence na computeru je třeba, aby jezdec měl nasazený hrudní pás/ sporttester/ Myzone®.  

Tepová frekvence pod kontrolou

Po velmi dobrých a dlouhých zkušenostech používáme moderní monitoring srdeční aktivity, kterým je systém Myzone™. Ten slouží k maximálnímu zefektivnění cvičení, podle toho, jakých cílů chcete dosáhnout. Jako motivující a zároveň zábavný prvek vnáší do tréninku nové možnosti. Hubneme a získáváme kondici pomocí srdečního tepu. Pohyb a fyzická aktivita jsou tou nejlepší cestou ke snížení hmotnosti. Řada lidí ztratí motivaci již v začátcích, pokud se po prvních týdnech usilovné dřiny nedostaví žádný výsledek. Jedním z důvodů nedosažení výsledků bývá pohyb při nízké nebo naopak vysoké frekvenci srdečního tepu pokračovat ve čtení..

Vítězem každý den!

Dejte svým aktivitám nový smysl a dosažitelné cíle správným monitorováním tepové frekvence.