Svátky ne/pohody za dveřmi…

Dny se zkracují, postupně začínáme vytahovat čepice, zimní bundy a nejlépe by nám bylo doma pod dekou s horkým čajem. Trošku nasněžilo, autobusy nejedou, tvoří se kolony, potýkáme se s nekonečnými frontami, v práci se nám kupí uzávěrky a všechno bliká.

Ano, začíná předvánoční shon. Rychle vyrobit adventní věnec, i když víte, že šikovností moc neoplýváte, vyzdobit domov vším možným, co svítí, jednou za rok pořádně uklidit, nezmeškat rozsvěcování stromečku s pohárkem svařeného vína, napsat dopis Ježíškovi, napéct tuny cukroví, i když jste si vědomi, že ho nemůžete nikdy sníst, setkat se se všemi přáteli, naplánovat vánoční večírek a pro svou rodinu a své nejbližší vymyslet překvapení, které by nešli hned po Vánocích vrátit.

Oddechnout si můžete až po štědrovečerní večeři, po shlédnutí vánoční pohádky a po rozbalení všech dárečků, kdy maminky lpí na zachování balícího papíru na příští rok.

S blížícím se koncem roku si začínáte uvědomovat, že nejen vy, ale i lidé ve Vašem okolí nabrali nějaké to kilo navíc. Vy jste ale v naprostém klidu, protože jste to předpovídali. Nadělili jste si celoroční členství v bezva fitness studiu Bodyactive v Brně a dokonce víte, že nebudete trápit tělo sami. Permanentky na nejrůznější lekce dostali všichni známí, ani partner neunikne.

Je toho opravdu hodně, co se musí stihnout, ale dárkový poukaz na sportovní lekce dle vlastního výběru je nejvíce vhodným dárkem, který potěší a věřte, že každý kdo jej využije bude nadšený. 🙂

Krásné a klidné prosincové dny! Odkaz na ZDE

Bodyactive studio
S námi budete Fitness. Tvoříme cestu pro lepší zdraví.
Komentáře