Velikonoce v pohybu 2019

Svátky Velikonoční a tím i oslava nádherných jarních dní se kvapem blíží a tyto dny jsou téměř za dveřmi. Opět tu máme nabídku, jak tento sváteční víkend oslavit sportem a nejenom „sportem na obrazovce“. Pohyb, fyzická aktivita, kvalitní a chutné jídlo a následný odpočinek je součástí jarního probuzení organismu a nastartování báječných a nových zážitků. Pojďme oslavit Velikonoční svátky opět pohybem, který vám nezabere mnoho (Rozvrh) času a navíc z následných pocitů se budete těšit ještě dlouhou dobu. Co říkáte?

Naše zdraví má vždy prioritu a pohyb je od narození nedílnou součástí našeho bytí. Děláme ho hlavně a především pro sebe, nikoliv prioritně pro ostatní. Tím že pro sebe zařadíme pohyb do svého každodenního života, budeme motivací pro ostatní a v tom je právě ten zásadní rozdíl. Zdraví na sebe nenechá dlouho čekat a skvělá strava je třešničkou na dortu, bez které to také nefunguje. (Rozvrh)

Veškerý pohyb, který pro sebe vytvoříme vyvolává skvělé pocity. Vyplavení endorfinu, tzv. nazýván hormonem štěstí nám bezpečně zajistí a vytvoří záplavu báječných pocitů, které je potřeba se naučit přijímat a radovat se z nich. Nepopsatelné pocity, které si při sportu musí každý vyrobit sám. 🙂 Následně, když se vás někdo zeptá: „Jak se máš?“ Odpovíte jednoznačně: „Jo, skvěle!“ Prostě to bude fakt 🙂

Proto jsme pro vás opět připravili pár výjimečných Velikonočních lekcí. Přes modré pondělí, šedé úterý, škaredou středu a zelený čtvrtek se dostaneme k Velkému pátku, který je svátečním dnem a svátkem na celém světě. Pro tento SVÁTEČNÍ den volna jsme vám nachystaly lekce, které budou výjimečné jako samy Velikonoce – oslavou znovuzrození.

Velký pátek 19. 4. 2019, bude v Bodyactive studiu Fitness ve znamení skvělé „Energy day“, který začíná v 8:00 hod. ranní lekcí bodyART a v 9:00 hod. lekcí deepWORK. Při ranních hodinách se těší – Blanka a Milan.

Na Bílou sobotu je tradice barvení velikonočních vajíček a zdobení kraslic. Velikonoční neděle – Boží hod, znamená velkou událost a proto je třeba ji pořádně oslavit kulinářskými dobrotami, jak jinak. 🙂 Po nedělním klidu a pohodě následuje Velikonoční pondělí, taktéž pojmenované červené pondělí a opět budeme v pohybu. Dopoledne na pomlázce a odpoledne…

Celosvětovým lídrem ve vnitřní cyklistice je Spinning® program a jeho pondělní čas je v 17:00 hod. a 118 minut s instruktory Milanem a Blankou.

Těšíme se na Fitness Velikonoční svátky plné pohybu.

-BasF- 

Bodyactive studio
S námi budete Fitness. Tvoříme cestu pro lepší zdraví.
Komentáře