Zde jsou slíbené podrobné informace o účinném a časově nenáročném řešení.

Za tu krátkou dobu ani pračka nevypere prádlo.

Proč najednou pereme prádlo? Hned to vysvětlím. Automatická pračka téměř z funkcemi vesmírné rakety. Dnes nic neobvyklého. Chladnička, která sama objedná nákup chybějících potravin. Samočinný robot, který vysaje celý byt nebo počítačové programy pro inteligentní domy, které řídí například thermo-ekonomiku vašeho domu. Dnes už jsou tyto vymožensti běžnou realitou a nikdo se nad tím nepozastavuje.

Už je to několik desítek let co jsme snili o tom, jak budeme telefonovat během chůze na ulici nebo z pláže od moře. Až budeme jezdit v automobilech na baterie, budeme sledovat internetovou televizi, YouTube v hodinkách a nebo až "jednou" dopravíme vozítka na Mars. 

Dnes už je to vše téměř úsměvné a možná pro někoho dokonce už i historie. Tyto všechny moderní technologie a mnoho dalších napříč různými obory, jsou pro nás už dnes zcela běžná realita a nadále tento proces zdokonalování stále průběžně pokračuje.

Není tomu jinak ani v profesionálním světovém oboru, který se obecně nazývá "Fitness", a který miliony lidí na planetě využívají k různým účelům. I tento obor účinně využívá léty prověřené, otestované a praxí vyzkoušené technologie z jiných profesionálních a odborných oblastí, kterými jsou světové zdravotnictví, celostní věda nebo dokonce kosmonautika a IT odvětví.

Ano, stále zde mluvím o nějakém fyzickém nastavení, změně a nebo proměně našeho těla. Tedy o funkčním pohybu, sportu, účinném cvičení, také hubnutí, formování postavy, plochém břichu, snížení nadváhy, spalování kalorií, prostě o naší všeobecné kondici, a také o našem zdraví, které se stavem našeho těla a mysli velmi úzce souvisí, a které přináší uspokojení a dobrý pocit z dobrého výsledku nebo z úplného dosažení vytouženého cíle.

Pokračujte a dozvíte se mnohem víc.

Mohu vás ujistit, že pokud budete nyní dál pokračovat ve čtení, tak následné informace nebudou dalšími nudnými a opakujícími se návody, "jak byste něco měli" a nebo "co byste měli dělat", nebo nějakými standardními návody, které běžně najdete na Googlu nabo na kanálu YouTube. Mám pro vás velmi specifické a osobní informace, které doposud nejsou nikde prezentované. 

Nové technologie jsou dnes i ve Fitness světě zcela běžné a pomáhájí nám všem mnohem více, než je všeobecně známo. Jde stále o všeobecné tabu, které nikdo nechce záhadně prolomit. Věřím, že něco málo určitě znáte i vy osobně nebo ze svého okolí.

Jsou to kupříkladu různé diagnostické osobní a speciální tělesné váhy, které během pár vteřin analyzují složení našeho těla a poradí nám čeho máme přebytek nebo naopak co nám v těle zase chybí. Dnes už jsou běžně dostupné kvalitní měřiče tepové frekvence s přesností EKG. Různé digitální měřiče výkonu našeho organismu a řada dalších běžně dostupných technologií, které lze aktivně a efektivně využívat při mnoha různých pohybových a fyzických činnostech.

Naše stavba těla je velmi důležitá.

Je to prosté. Každý z nás, každý člověk na této planetě, každý den a doslova každým okamžikem používá své svaly na těle. Ten kdo říká nebo tvrdí, že je nepoužívá, tak si absolutně lže do kapsy a nebo za mák nerozumí lidské anatomii. Nic ve zlém, ale to je realita. Každý z nás používáme pravidelně svoji svalovinu, která má mnoho a mnoho funkcí. Jednou z těchto zásadních funkcí je (zjednodušeně řečeno) pohybovat naší kostrou, tedy naším tělem a držet naši tělesnou konstrukci doslova svázanou pohromadě.

Svaly vám dennodenně pomáhají. Například otočit se během spánku v posteli a ráno z postele zase vstát. Posadit se na židly, nastoupit do auta, tlačit nákupní košík, vystupovat z auta, chodit do schodů, běhat, jezdit na kole, plavat, jezdit na lyžích a nebo jenom stát na místě a dívat se do mobilu a psát SMS dětem nebo známému. Ano, tak za tyto všechny pohyby vděčíme našim svalům. 

Například takové hubnutí. Rovnice, kterou snad už každý člověk zná. Pokud chcete dosáhnou stabilní přijatelné hmotnosti, potřebujete spálit tolik energie, kolik energie přijmete. Pokud chcete účinně hubnout, musíte víc energie vydat než přijmout. Pokud víc energie přijmete, než vydáte - budete tloustnout.

To co ve vašem těle nejvíce spaluje přijatou energii, jsou právě aktivní svaly. Což dělá 70% energetického výdeje vašeho těla, to se nazývá bazální metabolismus, který je z 80% tvořen právě klidovou spotřebou vašich svalů. Jinými slovy, čím víc aktivních svalů máte, tím víc spálíte energie. To znamená, že budete lépe a více spalovat například přebytečné tuky.

Říkáte, že žádné svaly na těle nemáte? To slyším bohužel často a je to pěkná blbost. Zároveň jedno zajímavé odhalení každého, kdo tohle říká. 😱 Skutečnost, že svaly necítíte a nebo o nich vlastně ani nevíte, je bohužel první známka jejich ochablosti a velmi malé nebo žádné aktivity.

Svaly 100% máte!

Otázkou pouze je, jakým způsobem svoji svalovinu používáte, využíváte a nebo jak se o ni staráte. Nyní bych ráda podotkla ještě jednu důležitou věc, že zde stále mluvím o běžné populaci lidí na planetě. Nemluvím o žádných vrcholových a profesionálních sportovcích, kteří vědí jak používat svoje svaly na těle a jak s nimi efektivně pracovat, aby přinášeli správný úžitek a především dobrý pocit.

Víte, že už je vědecky prokázáno, že ten kdo má více "aktivních" svalů na těle, má mnohem lepší náladu, lépe zvládá stres a má celkově spokojenější život než ten, kdo má ochablé svaly?

Pokud se nyní rozhlédnete kolem sebe, asi záleží kde právě čtete tyto řádky, tak na první pohled snadno zjistíte, kdo se o svoji svalovinu pravidelně stará a kdo ne. Ano, poznáte to. Dobře se podívejte.

Mám na mysli na první pohled viditelné ochablé břišní svaly, ochablé hýžďové svaly, ochablé svaly na zadní straně paží (i ty přední), nadváha. Pozor, pevná, velká, zpevněná, kulatá břicha některých mužů nejsou svaly! Fakt to nejsou svaly! Je to silně prorostlý podkožní a vnitřní tuk, který se zdravou a aktivní svalovinou nemá nic společného atd.

Skryté tajemství vašich svalů.

Pokud se nyní na pohyb a cvičení podíváme trochu více z nadhledu a dáme jej do jiné roviny uvažování, než co znáte ze svého okolí, tak je potřeba začít u vaší svaloviny, tedy u vašich svalů obecně. U svalů to všechno totiž začíná a všechno končí.

Pozor, nyní zásadní informace. Existuje výzkum, který ukazuje, že jak postupně stárneme, svalová hmota se postupně "sama" ztrácí. První úbytky svaloviny přichází už od 45 věku našeho života a od té doby se to už jenom zhoršuje a naše svaly doslova postupně vyčuráme. Pokud k tomu připočítáme fyzickou nečinnost a pasivitu, která tento stav výrazně zhoršuje, tak následky jsou doslova katastrofické.

Tento úbytek svalů bohužel nelze zastavit, nicméně jej dokážeme velmi výrazně zpomalit. Existuje postup, který tento proces zpomaluje. Mohu vás ujistit, že svalová nečinnost to určitě není. Řešení skutečně existuje, není časově náročné a přináší velmi pozitivní výsledky.

Jak se staráte o své svaly? Nebo mi dovolte ještě jinou otázku? Jak pečujete o vlasy? Pečujete o svoji pleť a pokožku? Používáte pedikůru a manikůru? Používáte různé druhy kosmetiky pro různé účely? Svaly jsou schované pod kůží, některé jsou hluboko v těle. Jak se o ně tedy dobře, účinně a správně starat?

Řešení díky dnešním technologiím už existuje a je fantastické, nicméně mnoho lidí o něm stále neví!  

Je to vážný problém. V lécích spásu nenajdete! 

Možná to znáte ze své zkušenosti nebo ze své rodiny. Pokud se najednou objeví nějaká zdravotní omezení, kupříkladu tělesná nadváha, přetrvávající bolesti zad, přetížení některé části těla ze špatné činnosti, namožení některé části těla, tak rádi říkáme, že nejsme tzv. „v pohodě“, tak se nám náš běžný život stává najednou méně pozitivním, méně pohodlným, méně plnohodnotným, méně snesitelným.

Najednou máme jakási omezení, která chceme odstranit. Pokud možno co nejdříve a nejrychleji. Nicméně, v podstatě zapomínáme na příčinu vzniku nebo si neumíme sami analyzovat skutečný vznik a příčinu vzniklých potíží a nebo si jen vytvoříme nějakou doměnku o možné příčině.

Co s tím a jak si poradit?

Je to téměř neuvěřitelné, když si uvědomíte, že ten kdo nás nejvíce omezuje je naše vlastní mysl a následně naše vlastní tělo. Vše totiž souvisí se vším. Mimo jiné naše zdraví odráží odolnost naší tělesné schránky a její fyzickou zdatnost, obecně říkáme kondici. Velmi důležitý není jenom náš jídelníček, ale také náš celkový fyzický pohyb, jak je častý, intenzivní a zda je správný a účinný. Pokud chceme docílit nějakých změn, posunů a cílů, tak je třeba přejít do akce, která navodí vaši pozitivní změnu.

Možná nyní budete namítat, že tohle všechno už teoreticky znáte, že to není nic nového pod sluncem. To jsem velice ráda, že to říkáte. Proč to tedy neděláte? Víte, že je potřeba chodit do posilovny a cvičit, jenže vy nechcete mít přece velké svaly, nechcete ani tahat žádné železné činky, ani vás to v posilovně vlastně nebaví. Vždyť jsem mluvila o tajemství, způsobu, metodě formování těla a hubnutí, která toto nevyžaduje.

Ano, máte pravdu a souhlasím s vámi.

Slíbuji vám, že po vás nebudu chtít něco podobného. To tajemství, které vám chci nyní předat je skutečně jedna metoda, která všechno předchozí o čem tu byla řeč absolutně zjednodušila a zredukovala na časové a fyzické minimum a vše maximálně zefektivnila.

Pokud neholdujete dennodennímu zvedání železa v posilovně, nebo nejste nadšencem pro každodenní sportování jakéhokoliv druhu, ale i přesto chcete zcela vážně se svojí tělesnou schránkou něco udělat a skutečně chcete nebo potřebujete změnu, nebo máte jasný cíl, tak nyní čtete ty správné řádky.

Mám pro vás velmi účinnou metodu, která pravidelně pomáhá mnoha lidem kolem vás a bude fungovat i vám, tak jak funguje mnoha jiným lidem, kteří ji pravidelně používají.

Pozor, ještě než se do ní pustíte, tato metoda, "rozhodně" není pro každého. Musím vám to říct. Nechci, aby nastalo nějaké vaše zklamání nebo velký smutek. Zvažte zda to skutečně myslíte vážně. Určitě tato metoda není pro vás, pokud hledáte fungující řešení na 3 dny, nebo že vám nabídnu krabičkou plnou zázračných pilulek nebo velkou krabici plnou pavidelných dávek spásného koktejlu.

Pokud chcete konečně udělat svoji změnu, tak to nyní vyžaduje vaše jasné osobní rozhodnutí jít do akce a věnovat svému rozhodnutí minimum času jednou týdně, kdy budeme cíleně pracovat na vaši proměně a především pokračovat ve čtení dalších informací, kde se dozvíte ještě mnohem víc.

Jak na hubnutí, spalování, formování postavy?

Mnoho lidí hledá nějaké rychlé řešení. Jsou to lidé kolem vás, které znáte, dennodenně je potkáváte, jejich víc než si myslíte. Tuto palčivou otázku dennodenně řeší. Jenom se s tím snažením nikdo moc dopředu nechlubí. Proč? Protože nikdo vlastně neví, jak to celé snažení dopadne.

Všichni z nás chceme (a je to zcela přirozené z podstaty našeho bytí), aby nám naše tělo fungovalo správně a bez potíží a velkých bolestí. Opět nemluvím o ideálním těle nebo vyrýsovaných svalech, to je možná pro někoho až následný bonus nebo příjemná odměna. Mluvím o těle, které tzv. "přirozeně funguje, má správnou váhu a tzv. zdravou velikost a vzhled".

Co to vlastně znamená? Kupříkladu, že vaše tělo nemá nadváhu, nebo nemá silnou tvrdou tukovou podkožní vrstvu, nemá svalovou nerovnováhu, má efektivně zpevněné svaly, nemá svaly jednostranně přetížené, je přirozeně vzpřímené a mnoho dalších benefitů. Zkrátka tělo a svaly na něm, na které se můžete kdykoliv spolehnout. Mluvím o tom báječném pocitu, kdy víte a velmi dobře vnímáte, že máte v těle potřebnou sílu a energii. 

Víte, mít tělo v přirozené kondici není žádný luxus ani nadstandard. Pro každého jedince, člověka by přirozeně fungující tělo mělo být úplně běžným a standardním stavem. Nelze se vymlouvat na to, že "on" nebo "ona" kondici má a já ji nemám, a tak to či ono nemohu dělat. Nebo máte různé zdravotní potíže, které vznikly díky vaší pohybové pasivitě a lenosti.

Je velmi snadné si namlouvat, že mnoho lidí kolem vás, také necvičí a nemají kondici, tak proč byste ji měli mít i vy? S největší pravděpodobností, právě tito lidé kolem vás trpí mnoha zdravotními problémy pohybového aparátu způsobené jejich fyzickou nečinností. Problémy, o kterých ovšem už nemluví a řeší to mnoha léky nebo dokonce zcela zbytečnými operacemi.

Položte si otázku. Proč z 99% ve všech video návodech na YouTubu cvičí převážně mladí lidé? Málokdy vidíte padesátníka, který vám bude radit co dělat.. Co může být horší, než obézní obvodní lékař, který vás bude nabádat, že máte sami zhubnout a více se hýbat. To jsem trochu odbočila..

V dnešní době a díky moderní vědě a výzkumu už jednoznačně víme, že naše tělo nám slouží, tak jak se o něj každý staráme. To co dopustíte, aby se s vaším tělem v průběhu života stalo (nadváha, ochablé svaly, bolesti zad, atd.), je osobní zodpovědnost každého z nás. Nelze vinit společnost kolem nás.

Ano, není to příjemné zjištění, ale je to na vás! Nicméně, je tu řešení, které skutečně funguje!

Řeší to téměř všichni, jen o tom nemluví.

Pojďme si to shrnout. Na rovinu. Když ráno stojíte před zrcadlem, nebo když jste nazí a uvidíte v zrcadle po večerní sprše, co vám probleskne hlavou? Je to realita a nebojme se jí. Většina z nás není spokojená s tím jak vypadá naše tělo a je to zcela přirozené.

Řešíme zda máme nebo nemáme nadváhu, jestli to břicho už je velké nebo jenom mírně větší, jestli jsou povyslé paže vytahaná kůže, velký zadek a co tá pomerančová kůže? Co ten tukový lem kolem našeho celého pasu? Většina těchto lidí chtějí udělat nějakou zásadní fyzickou změnu se svým tělem. Způsobů je možná mnoho. Některé fungují a některé nefungují. Další jsou velmi náročné a nebo velmi namáhavé. Nejčastěji většina běžné populace začne využívat tyto nejstandardnější a stále se opakující 3 základní postupy:

  • První postup. Zvolíte si návštěvu posilovny nebo podobného sportovního zařízení. Naplánujete si 1 - 4 návštěvy za týden podle vašich možností nebo vašeho nadšení pro vaši změnu. Možná podlehnete a hned u vstupu do fitness centra si zvolíte nemalý příplatek za osobního trenéra, který na vás bude dohlížet během cvičení. Nebo odoláte a při každé vaší návštěvě posilovny budete cvičit osobytým stylem: Co vidím kolem sebe, to budu cvičit také! Následně 86% lidí po cca 6 týdnech s cvičením končí a důvodů je hned několik. Velmi malé, nedostatečné nebo žádné přijatelné výsledky. Částečné nebo celkové přetížení tělesného aparátu z přehnaně náročných tréninků a následná frustrace z příliš velkého očekávání skvělých výsledků za krátký čas. No a v neposlední řadě velká časová náročnost, s kterou většina lidí nepočítá.
  • Druhý postup. Do posilovny nezamíříte, jelikož k ní nemáte absolutně žádný vztah a rovnou volíte méně fyzicky a časové náročný postup. I když finančně možná levnější nebo naopak mnohonásobně dražší jelikož nakoupíte speciální suplementy. Ta levná varianta je drastická forma různých diet nebo jednoduše přestanete přijímat potravu. To je, ale ukrutná blbost! Nebo, ta mnohonásobně dražší varianta, začnete konzumovat "osvědčené a zázračné" redukční koktejly, které mají po nějakém čase za následek sice úbytek tělesné váhy, nicméně velmi výrazný úbytek energie ve vašem těle, drastický úbytek svalové hmoty, stále ochablé svaly a po vykonzumování zaplacené dávky následný jojo efekt. O následných dlouhodobých zdravotních následcích ani nemluvím. Stojí vám to za to? 
  • Třetí postup. Ten je z těch dvou předchozích pro mnohé doslova nejkrásnější, nejpříjemnější, nejméně náročný a nebude vás stát ani korunu, tedy je i nejlevnější. Tím postupem je, že si dáte do hlavy, že to, jak vypadáte a to jak se vaše tělo chová, ty různé bolesti zad a ochablé svaly, ta nadváha, ta pneumatika kolem pasu, ten velký zadek, tak to jsou vlastně geny. Ty za to všechno můžou. Tyhle proradné geny, které si dědíte ve vaší rodině. Vy jste už přece vyzkoušeli úplně všechno a na vás už nic nefunguje a vy 100% patříte do nešťastné skupinky lidí na planetě, kteří nikdy nemůžou zhubnout, nebo změnit svoji postavu, prostě to nejde. Proč? Protoč! Výmluvy a pouze výmluvy, ty jsou na celém světě nejsnažší.

Hledáte účinné řešení? Tady je a bourá všechny dosavadní stereotypy.

Elektro-Myo-Stimulace svalů - EMS, je to pojem, který možná znáte, možná vám o tom už někdo vyprávěl, možná je to pro vás úplná novinka. 

Je to pojem, který se už několik desetiletí používá v medicíně a v rehabilitaci při rekonvalescenci a nejen tam. Řada vrcholových sportovců tento způsob používalo a používá k dosažení ještě lepších sportovních výsledků a ke zlepšení maximální výkonnosti. Jedná se o jednoznačně nejefektivnější okamžitě použitelnou metodu k aktivizaci vaší svaloviny! Metoda, která je velmi účinná a teprve celkem nedávno je dostupná i běžné veřejnosti k širokému využití.

Jak to funguje? Pomocí slabých a kontrolovaných, ale velmi častých elektrických impulzů jsou vaše svaly aktivovány úplně stejným principem, jako je aktivuje přirozeně vaše tělo pomocí nervového systému. Jen mnohem častěji, než jste schopni dokázat vůlí. 

Touto aktivací dochází k jejich velmi účinnému posílení. Proto se - nejprve v kosmonautice - začala používat komplexnější metoda, která zapojí celé svalové skupiny, části těla až postupně celé tělo najednou. To proto, aby kosmonautům svaly neatrofovaly při dlouhém pobytu bez gravitace. A odtud byl už jen krůček k využití pro každého jedince, ať už se jedná o vrcholového sportovce nebo obyčejného smrtelníka.

Proč tak velká účinnost a efektivita?

Aktivujete a cvičíte naráz až 95 % svalů a za minimum vašeho času! Komplexní elektro-myo-stimulace pracuje s Impulzy, které jsou směřovány do všech svalů na těle. Proto je EMS metoda schopna aktivovat svaly na celém těle. A to dokonce i ty, které standardně neumíte svoji vůlí aktivně zapojit, nebo na ně potřebujete znát složité cviky a dlouhého učení k jejich zapojení. Například svaly pánevního dna, nebo hluboké zádové svalstvo apod.

Díky tomu, že aktivace svalů nastavenými impulzy probíhá mezi pravou a levou polovinou těla oběma směry, tak vaše svaly pracují naprosto stejnou intenzitou. Díky tomu dochází k rovnoměrnému a účinnému posílení všech svalů a odstranění případných svalových dysbalancí, které jsou nejčastější příčinou vzniku bolesti zad a dalších problémů.

Velká efektivita a účinnost EMS nespočívá jen v zapojení skutečně celého těla najednou, ale i na množství svalových stahů, zpevnění a uvolnění, a tím pádem jejich aktivaci a posílení v čase. Naším vědomě kontrolovaným pohybem, dokážeme vytvořit svalovou kontrakci pro cílené zpevnění svalů přibližně 1x za sekundu. Tzn. například přitažení malé jednoruční činky za 1 vteřinu, kdy vytvoříme aktivní svalový stah.

Díky EMS metodě, vaše svaly zvládnou účinnou kontrakci zopakovat ne 1x za vteřinu, ale 85x za vteřinu!

Díky této frekvenci, si svoje svaly procvičíte velice účinně, efektivně, rychle a zároveň dostatečně intenzivně, aby vám „trénink“ nastartoval procesy v těle, které povedou k jeho celkovému zpevnění, svalové vyrovnanosti a zvýšené spotřebě energie. Následně začnete efektivně hubnout, zpevňovat postavu a získávat další příjemné bonusy z tooto cvičení.

To celé trvá pouze 20 minut a pouze 1x týdně!

“Někdy méně znamená více“ a v případě EMS to platí několikanásobně. Pojďme, ale ještě zpět ke klasice. Pokud se budete snažit docílit kvalitních výsledků v posilovně, tak jak už jsme si o tom už říkali, bude potřeba, aby vaše týdenní frekvence cvičení byla minimálně 4x týdně. Budete v týdnu pracovat nejen na velkých svalových skupinách, které „jsou tzv. vidět“, ale budete se muset věnovat i tzv. jemným svalům, které drží tělo ve správných polohách a jsou neméně důležité, ale často velmi opomíjené.

Aby vaše činnost v posilovně nebyla zbytečná a byla naopak efektivní a aktivace svalů dostatečná, budete muset vzít do ruky odpovídající těžkou činku na konkrétní svalovou partii a udělat s ní 8 opakování, a to celé ve 3 sériích, tzn. celkem 24 cviků, což je 24 svalových stahů (kontrakcí) s obrovskou nebo velkou zátěží. A potom další a další cviky, další cviky…, další cviky…, další svaly, další činky, stroje nebo pomůcky. Ne jenom dnes, ale budete muset do posilky přijít ještě minimálně 3x tento týden na 1,5 hodiny! Jak se vám líbí tato představa?

Využívejte technologii a čerpejte obrovské benefity.

Perete doma v ruce, na valše nebo prádlo vhodíte do pračky a necháte jej snadno a efektivně a účinně vyprat? Už vám to začíná dávat smysl? Také se v práci kolgyně každý týden neptáte jestli má dobře vyprané prádlo v automatické pračce. Prostě to neřešíte, jelikož víte, nebo už to jednoduše znáte, že pračka prádlo vyprat prostě umí. Ostatně to je i vidět na oblečení kolegyně v práci.

Nyní vám prozdradím obrovské tajemství. EMS funguje velmi podobně. Možná si řeknete, že je to zvláštní přirovnání, ale když popisuji funkčnost EMS metody, tak toto lidé nejlépe chápou. Klienti a zákazníci, kteří EMS používají v našem studiu pravidelně a dlouhodobě už totiž ví, že EMS funguje.

Zkuste si prosím odpovědět. Přemýšlíte nad tím zda se prádlo vypere, když ho vkládáte do pračky?

Během EMS cvičení, které trvá pouze 20 minut a striktně 1x týdně, vaše svaly aktivně a velmi efektivně provedou několik desítek tisíc stahů (kontrakcí) během celého procesu. Dalším obrovským zdravotním benefitem je, že během EMS nebudete přetěžovat, tak jako v posilovně, žádné klouby, obratle, šlachy ani již tak bolavá záda. Navíc se nemusíte učit mnoho různých složitých cviků a používat speciální stroje určené k cvičení. 

Nechci a ani nemám potřebu nikoho přemlouvat k tomu jak má pečovat o svoje svaly. Svůj názor a úsudek jste si mohli během tohoto dlouhého článku vytvořit konec konců sami. Víte co? Možná bude nejlepší, pokud si sami přečtete názory lidí, kteří EMS používají a mají s ním svoji osobní zkušenost. 

Než na konci stránky kliknete na zelené tlačítko a budete pokračovat k dalším podrobným informacím, a také osobním referencím lidí, kterým EMS změnila doslova život, tak ještě dvě prosby závěrem. Už dnes bezpečně vím, že EMS metoda umí přinášet mnoho pozitivního a tím je například skvělý pocit ze sebe samotného a fantastický pocit z účinného cvičení.

Není snad tohle ta úžasná odměna, kterou všichni hledáme na konci každého svého snažení? 😚

Ještě ty dvě prosby závěrem:

  • První prosba: Než začnete z nějakým hodnocením a domněnkami zda EMS funguje či nefunguje, tak vás velmi prosím, nejdříve si EMS osobně 20 min. zažijte a potom spolu můžeme diskutovat. Budu velice ráda a jsem otevřena jakékoli diskusi. 
  • Druhá prosba: Pokud se rozhodnete si EMS někdy nebo někde vyzkoušet, tak se nerozhodujte pouze na základě nejvýhodnější ceny za cvičení. Možná předejdete zklamání. Nejnižší cena vám vždy nezajistí kvalitu a správnou úroveň a postup cvičení, jelikož i EMS se dá špatně aplikovat. Mějte na paměti i to, že osoba, která vám bude trénink aplikovat a nastavovat, by měla být kvalifikovaná a svoji práci nejenom perfektně ovládat, ale měla by dobře pochopit i vaše osobní potřeby a cíle.

Neztrácejte svůj drahocený čas a začněte si užívat výsledky co nejdříve. Pokračujte tlačítkem.